امروزيكشنبه, 28 آبان 1396-- Sunday Nov 19 2017

ساعت 02:33:21

آخرین به روز رسانی : شنبه 03:37:26

درخشش خمینی شهری ها در اسکیت فری استایل
درخشش خمینی شهری ها در اسکیت فری استایل

اسکیت بازان خمینی شهری چندین مقام در رده های مختلف کسب کردند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل ازروابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر ،رقابت های اسکیت فری استایل پسران و دختران کشور در رده سنی نونهالان با هدف کشف استعدادها و نخبه گزینی ورزشکاران در شهرستان شهررضا در سالن ورزشی شهید طحانی برگزار شد. در پایان در بخش پسران در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال علیرضا آقا محمدی مقام سوم و ابوالفضل میر شفیعیان مقام ششم، در رده سنی ۱۰ تا ۱۲ سال سبحان خسروانی مقام اول و احسان گازور مقام سوم و نیما مختاری مقام پنجم و در رده سنی ۸ تا ۱۰ سال علی محرابی مقام پنجم را کسب کردند.
در بخش دختران مسابقات اسکیت فری استایل (شاخه اسپید اسلالوم) ویژه رده سنی کمتر از ۱۴ سال که در پایان مژده یاوری، یگانه و شیدا روح الهی صاحب مقام شدند.

هندبال ساحلی شهرداری خمینی شهر به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شد
هندبال ساحلی شهرداری خمینی شهر به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شد

تیم هندبال ساحلی خمینی شهر شب گذشته به مسابقات قهرمانی کشور که در شهر یزد برگزار خواهد شد اعزام شد . این مسابقات از روز یکشنبه 25 تیرماه آغاز خواهد شد که تیم های شهرداری خمینی شهر و اصفهان نمایندگان هندبال استان اصفهان در این مسابقات می باشند.
به گزارش روابط عمومی هیئت هندبال خمینی شهر ریاست هیئت هندبال خمینی شهر در تشریح این خبرگفت: با توجه به شرایط و وضعیت نا مطلوب مالی قصد شرکت کردن در قالب تیم مستقل ازخمینی شهروجود نداشت خوب نیت واگذاری بازیکنان با استعداد خمینی شهری، به تیم های دیگر استان وجود داشت .میردامادی افزود:خوشبختانه در آخرین لحظات بنا به تقاضا و انتظار جامعه هندبال شهر و قول مساعد ریاست اداره ورزش وجوانان شهرستان و حمایت های شهردار تیم مستقل خمینی شهربه مسابقات قهرمانی کشور که جنبه انتخابی تیم ملی نوجوانان را نیز دارد اعزام شد.
وی گفت : خمینی شهر در هندبال ساحلی کشور طی این چند سال علی رغم نداشتن زمین ساحلی ، بازیکنانی به تیم های ملی ساحلی از جمله در رده بزرگسالان امیرحسین سالمی ، حسین رحمتی و در رده نوجوانان مهدی شریفی نژادیان ، محسن جعفری ، سیدعلی مصطفوی و علی باقری معرفی کرده است. ریاست هیئت هندبال خمینی شهر درپایان تاکید کرد: این نشان از توان بالای شهردراین رشته می باشد که یقینا داشتن زمین اختصاصی ساحلی موجب رشد و پرورش هرچه بیشترورزشکاران مستعد خواهدشد.

دومقام استانی برای شطرنج شهرستان
دومقام استانی برای شطرنج شهرستان

پرهام کاکوئی و معین رضایی مقام آوران مسابقات شطرنج شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مسابقات شطرنج قهرمانی استان اصفهان در رده سنی زیر6 سال و زیر8 سال در هیات شطرنج اصفهان برگزار شد. معین رضایی از خمینی شهر در رده سنی زیر 6 سال مقام سوم و پرهام کاکوئی در رده سنی زیر 8 سال مقام اول را ازآن خود کردند.

دوندگان خمینی شهر به سوییس می روند
دوندگان خمینی شهر به سوییس می روند

فاطمه صفاری فرد، محمد مشهدیان و مهرداد مرادی از خمینی شهر در بین ترکیب نهایی دوومیدانی جوانان برای شرکت در مسابقات جهانی سوییس قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، محمدرضا محمودخانی معاون فنی کمیته ملی پارالمپیک گفت: جلسه کمیته فنی کمیته ملی پارالمپیک صبح روز شنبه هفدهم تیر ماه برای اعلام نفرات اعزامی به مسابقات جهانی جوانان سوییس برگزار شد و در پایان اسامی 24 نفر اعلام شد که در این میان نام سه نفر از خمینی شهر به چشم می خورد.

گفتنی است مسابقات دوومیدانی جهانی جوانان اوایل مردادماه در سوییس برگزار می€شود.

 رقابت بانوان بسیجی در دفاع شخصی
به میزبانی تربیت‌بدنی سپاه خمینی‌شهر صورت گرفت:
رقابت بانوان بسیجی در دفاع شخصی

مسابقات دفاع شخصی بانوان بسیج استان به میزبانی تربیت€بدنی سپاه خمینی€شهر برگزار شد.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، در این مسابقات که روز پنج شنبه به میزبانی تربیت€بدنی سپاه خمینی شهر برگزاری شد، 100 نفر از ورزشکاران از 50 پایگاه€ بسیج در 3 بخش حرکات نمایشی، دعواهای خیابانی و مبارزات نانچاکو به رقابت پرداختند براساس این گزارش در پایان تیم€های ذوالفقار ناحیه خمینی€شهر، منتظران مهدی (عج) حوزه حضرت فاطمه (س) و سربازان مهدی (ع) پایگاه بنت€الهدی به ترتیب مقام€های اول تا سوم این دور از مسابقات را کسب کردند. سمیه کرمی مسؤول کمیته برگزاری مسابقات عنوان کرد که نفرات برگزیده برای شرکت در مسابقات دفاع شخصی کشوری که آذرماه در تهران برگزار می€شود اعزام می€شوند.
در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور مسئولان سپاه صاحب€الزمان استان برگزار شد، از قهرمانان تقدیر شد.

اسکیت بازان استان در خمینی شهر به رقابت پرداختند
اسکیت بازان استان در خمینی شهر به رقابت پرداختند

خمینی شهر میزبان مسابقات اسکیت استان اصفهان شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، رقابت های اسکیت پسران و دختران استان اصفهان در بخش آماتور روز جمعه شانزدهم تیر ماه در شهرستان خمینی شهر در سالن شهدا برگزار شد. در این مسابقات بیش از ۱۱۰شرکت کننده از نجف آباد، اصفهان، فلاورجان، کوشک، شاهین شهر، لنجان، مبارکه، فولادشهر و خمینی شهر در بخش پسران و دختران زیر ۱۶سال به رقابت پرداختند و در پایان نفرات برتر هر رده سنی به شرح زیر مشخص شدند:
رده سنی (۸۸-۸۹)
دختران:
مقام اول:زهرا پیمان
مقام دوم:ستایش تیموریان
مقام سوم:مهارا رستمی
پسران:
مقام اول:امیرحسین اصلانی
مقام دوم:حسین نوریان
مقام سوم:حسین اسماعیلی

رده سنی (۸۷-۸۶)
دختران:
مقام اول:ثمین باستانی
مقام دوم:غزل امینی
مقام سوم:گلسا طاهران
پسران:
مقام اول:مسعود مهرابی
مقام دوم:محمد مرادی
مقام سوم:علیرضا خدادادی

رده سنی (۸۵-۸۴)
دختران:
مقام اول:یگانه پیر علی
مقام دوم:تینا خان احمدی
مقام سوم:مانا ابوطالبیان
پسران:
مقام اول:نیما آقا محمدی
مقام دوم:احسان دباغی
مقام سوم:امیر حسین نامداری

رده سنی (۸۰-۸۳)
دختران:
مقام اول:شیدا برهانی
مقام دوم:صبا صابری
مقام سوم:کمند کریم جعفری

مسابقات شهرستانی کونگ فو برگزار شد
مسابقات شهرستانی کونگ فو برگزار شد

برگزیدگان اولین دوره از مسابقات فرم کونگ فو مشخص شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، اولین دوره از مسابقات فرم کونگ فو به صورت شهرستانی با عنوان جام باشگاه های شهرستان برگزار شد. دبیر هیات کونگ فو گفت: در این دور از مسابقات 51 کونگ فوکار شرکت کردند. پریشانی افزود: این مسابقات در 4 رده سنی و با اجرای فرم های 1_2_3و5 برگزار شد. مقام آوران این مسابقات عبارتند از:


نونهالان خط یک:
نفر اول عرفان گرجی، نفر دوم حسن حاجی خانی، نفرات سوم اشکان و ایلیا پریشانی


نونهالان خط دو:
نفر اول حسین یاری


نوجوانان خط یک:
نفر اول علی گرجی، نفر دوم مهدی حاج حیدری و نفرات سوم ابوالفضل اخلاقی و سیدمحمدرضا نوربخش


نوجوانان خط دو:
نفر اول محسن کاظمی، نفر دوم محمدعرفان احمدی، نفر سوم علیرضا حاجیان


جوانان خط یک:
نفر اول محمد زمانی، نفر دوم امیرمحمدحاجیان، نفر سوم امیرحسین زارعی


جوانان خط دو:
نفر اول حمید اخوان، نفر دوم علی صالح، نفر سوم رضا هشمی پور


جوانان خط سه:
نفر اول محمدرضا رضاییان، نفر دوم امیرعلی حاجیان


بزرگسالان خط دو:

مرتضی مسعودیان


بزرگسالان خط 5:

 میکاییل صادقی

تکواندوکار نونهال خمینی شهری بر سکوی سوم
تکواندوکار نونهال خمینی شهری بر سکوی سوم

علیرضا کیانی در جایگاه سوم، بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو نونهالان کشور ایستاد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین مسئول روابط عمومی هیات تکواندو ضمن اعلام این خبر گفت: علیرضا کیانی در بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نونهالان پسر به مدال برنز دست یافت.


پورمحمد افزود: این دور از مسابقات با شرکت 134 تكواندوكار در قالب 32 تيم از 31 استان برگزار شد و در پایان علیرضا کیانی در وزن پنجم با شکست مقابل تیم زنجان در جایگاه سوم ایستاد.

صفحه 9 از 98