امروزسه شنبه, 26 تير 1397-- Tuesday Jul 17 2018

ساعت 18:13:53

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 23:13:42

تصاحب سکوی اول مسابقات جهانی پاورلفتینگ
آتش نشان خمینی شهری خوش درخشید
تصاحب سکوی اول مسابقات جهانی پاورلفتینگ

علی کجباف یکی از کارکنان سازمان آتشنشانی خمینی شهر نشان طلای مسابقات پاور لفتینگ قهرمانی اروپا را از آن خود کرد. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان آتشنشانی، این ورزشکار که در چند سال اخیر پله های موفقیت را یکی یکی بالا آمده است، سال 1393 رتبه سوم استانی این مسابقات را به خود اختصاص داد و سال بعد بر سکوی اول مسابقات استانی ایستاد. سال 1395 نشان طلای مسابقات انتخابی تیم ملی پاورلفتینگ را به دست گرفت و امسال موفق شد سکوی اول رقابت های جهانی را تصاحب کند.

نشان های طلا و نقره در دست نوجوانان خمینی شهری+ تصویر
مسابقات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا برگزار شد
نشان های طلا و نقره در دست نوجوانان خمینی شهری+ تصویر

مهدی حدادی نوجوان خمینی شهری به مدال طلای دومین دوره مسابقات کشوری تنیس روی میز ویژه بیماران خاص و پیوند اعضا دست یافت. به گزارش پایگاه خبری انجمن خیریه بقیت الله ویژه حمایت از بیماران خاص خمینی شهر، امیرعباس سعیدی نیز مدال نقره این مسابقات را از آن خود کرد.
گفتنی است این مسابقات تحت عنوان "بزرگداشت مرحوم دکتر عباس یزدان پناه"؛ رئیس اسبق هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای استان اصفهان در کیش برگزار شد.

 

کسب پنج مقام در مسابقات کشوری پاورلیفتینگ
کسب پنج مقام در مسابقات کشوری پاورلیفتینگ

پنج خمینی شهری در مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور موفق به کسب مقام شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در این مسابقات صفرعلی پاکدل در وزن 66 کیلوگرم و علیرضا کرمی در وزن 83 کیلوگرم به ترتیب مقام های اول و دوم را در رده پیشکسوتان به دست آوردند. همچنین محمد کریمی در وزن 74 کیلوگرم و رده جوانان به مقام دوم نائل شد. در رده نوجوانان نیز محمدرضا رحیمی در وزن 105 کیلوگرم مقام دوم را کسب کرد و در همین رده ایمان کرمی در وزن 53 کیلو و نیما کرمی در وزن 83 کیلوگرم موفق به کسب رتبه اول شدند.
گفتنی است این ورزشکاران از باشگاه قدرت و با مربیگری محمد نوروزی در مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور (انتخابی جهانی) شرکت کرده بودند.

 درخشش بانوان ورزشکار خمینی شهر
درخشش بانوان ورزشکار خمینی شهر

فریده کریمی، کیمیا نیکدل و نسرین کمالی از بانوان خمینی شهری هستند که طی چند روز گذشته مدال آور شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مسابقات اسکیت دختران کشور در رده سنی زیر ۱۲ سال به میزبانی تهران برگزار شد و فریده کریمی ورزشکار خمینی شهری در این رقابت ها به مقام سوم رسید.
همچنین کیمیا نیکدل و نسرین کمالی از خمینی شهر در مسابقات بدمینتون دختران استان به میزبانی شهرستان فلاورجان به ترتیب مدال طلا و نقره کسب کردند. براساس این گزارش، حورا لطفی، هدیه هادی زاده، زهرا ابراهیمی و پریسا استکی چهار بانوی خمینی شهری هستند که به تیم ملی فلوربال بانوان دعوت شدند تا این تیم را در مسابقات قهرمانی کاپ آسیای کشور سنگاپور همراهی کنند.

رقابت های سبک هالای کشور 5 مدال برای خمینی شهر داشت
رقابت های سبک هالای کشور 5 مدال برای خمینی شهر داشت

رزمی کاران خمینی شهری در مسابقات آزاد رینگی سبک هالای کشور درخشیدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین: بیست وهفتمین دوره مسابقات آزاد رینگی سبک هالا در سطح کشوری به میزبانی استان آذربایجان شرقی برگزار شد واین نتایج را برای رزمی کاران خمینی شهری به همراه داشت.

نعمت الله رضایی: سه مدال طلا

ابولفضل رضایی: نقره

رضا رضایی: برنز

شطرنج باز خمینی شهری در آسیا طلایی شد
شطرنج باز خمینی شهری در آسیا طلایی شد

امید کریمی ورزشکار خمینی شهری در مسابقات شطرنج قهرمانی معلولین آسیا طلایی شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر اولین دوره مسابقات شطرنج قهرمانی معلولین آسیا در هتل جاننات بیشکک برگزار شد و امید کریمی از خمینی شهر توانست مدال طلای زیر 18 سال را به دست آورد.

اطلاعات داوران تکواندوی شهرستان خمینی شهربه روز شد
اطلاعات داوران تکواندوی شهرستان خمینی شهربه روز شد

داوران تکواندوی شهرستان خمینی شهر در سالن "قدس" با آخرین تغییرات و قوانین داوری کیوروگی آشنا شدند.به گزارش فرصت آنلاین به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان ، این دوره دانش‌افزایی در سالن رزمی قدس باحضور 20 داور از درجه سه تا بین‌المللی زیر نظر حسین جدیری و سعید کروندی مدرسین فدراسیون تکواندو برگزار شد.

8 ووشو کار خمینی شهری به کره جنوبی رفتند +تصویر
8 ووشو کار خمینی شهری به کره جنوبی رفتند +تصویر

ترکیب آسیایی تیم ووشوی جوانان ایران مشخص شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی هیات ووشو اعلام کرد: مسابقات ووشوی قهرمانی جوانان آسیا از 26 شهریورماه به میزبانی شهر «گومی» کره جنوبی آغاز به کار کرد و تیم کشورمان در دو بخش دختران و پسران به مصاف حریفان می رود. رقابت های ساندا در رده سنی 15 تا 18 سال و مسابقات تالو در رده های سنی 9 تا 12، 12 تا 15 و 15 تا 18 سال برگزار می شود. 

بر اساس همین گزارش هشت ووشوکار خمینی شهری به نام های امیر مهدی پرنده، محمد رضا جعفری،علی شکروی، محمد علی مجیری، زهرا بت شکن، مینا پناهی، منیره پناهی و مرجان کریمی در ترکیب تیم ملی ایران در بخش های مختلف مسابقات قهرمانی آسیا حضور دارند.

 

 

صفحه 9 از 104