امروزيكشنبه, 02 مهر 1396-- Sunday Sep 24 2017

ساعت 15:06:50

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 13:02:22

رتبه آوری شطرنج بازان خمینی شهر در چند مسابقه کشوری
رتبه آوری شطرنج بازان خمینی شهر در چند مسابقه کشوری

- مصطفی صمدی در مسابقات شطرنج صندوق بازنشستگی کشوری استان اصفهان مقام اول را کسب کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این مسابقات با حضور 16 نفر در مجموعه تختی برگزار شد.

- امید کریمی در مسابقات شطرنج کشوری نابینایان و کم بینایان توانست به مقام اول دست یابد. این مسابقات در بابلسر و در رده سنی آزاد برگزار شد.

امیر مسعود فاتحی در رده سنی زیر 8 سال توانست در مسابقات شطرنج به مقام اول دست یابد. این مسابقات شطرنج سریع کشوری در هیات شطرنج استان اصفهان با حضور 78نفر  برگزار شد.

دو مدال برنز کشوری حاصل کار تکواندو کاران خمینی شهری
دو مدال برنز کشوری حاصل کار تکواندو کاران خمینی شهری

راضیه گلی و شکیبا سلطانی در جایگاه سوم مسابقات هان مادانگ تکواندو کشور ایستادند. به گزارش خبرنگار فرصت انلاین, روابط عمومی هیات تکواندو خمینی شهر گفت:دوازدهمين دوره مسابقات آزاد هان‌مادانگ قهرماني كشور در گروه بانوان، جمعه 22 اردیبهشت 96 برگزار شد.
این دور از مسابقات به مناسبت نيمه شعبان و گراميداشت هفته جوان در گروه بانوان برای شناسایی واجدین شرایط و به منظور حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی 2017 با حضور 850 تكواندوكاردر خانه تكواندو برگزار شد.
تکواندو کاران حاضر در این دوره از مسابقات در 4 بخش به رقابت پرداختند که سهم شهرستان خمینی‌شهر از این مسابقات کسب دو مدال برنز شد
رده سنی 16 تا 18 سال در مادهیوپ چاگی تعادلی راضیه گلی و در
رده سنی بالای 19 سال در مادهنوپی اپ چاگی شکیبا سلطانی مقام سوم را از ان خود کردند.

بوکسور نوجوان خمینی شهری سوم آسیا
بوکسور نوجوان خمینی شهری سوم آسیا

علی فتحیان پور بوکسور خمینی شهری مقام سوم مسابقات بوکس نوجوانان کشور را از آن خود کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر گفت: تیم بوکس استان اصفهان در مسابقات نوجوانان کشور به میزبانی اراک با کسب دو مدال برنز به کار خود پایان داد که علی فتحیان پور از شهرستان خمینی شهر و امید اشرفی زاده موفق به کسب این افتخار شدند. لازم به ذکر است این مسابقات از بیست و یکم اردیبهشت ماه به مدت سه روز ادامه داشت و تیم بوکس اصفهان با دو شرکت کننده در این مسابقات حضور داشت.

بازگشت هیات ووشوی خمینی شهر به جایگاه خود
بازگشت هیات ووشوی خمینی شهر به جایگاه خود

هیات ووشوی خمینی شهر برای دومین بار در سه ساله اخیر به عنوان هیات برتر استان شناخته شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در مجمع عمومی سالیانه هیات ووشوی استان هیات ووشوی خمینی شهر به عنوان برترین هیات شناخته شد و شهرستان های اصفهان و شاهین شهر به ترتیب دوم و سوم شدند.

بر اساس همین گزارش، هیات ووشوی خمینی شهر که همواره جزو پرافتخارترین هیئات ورزشی شهرستان است در سال 94 نیز به عنوان برترین هیات ووشوی استان معرفی شده بود.
این هیات که سال گذشته به عنوان هیات سوم استان دست یافته بود، شاهین شهر را که عنوان دومی استان را یدک می کشید پشت سر گذاشت و بر نیمکت اول ایستاد.

گفتنی است ووشوکاران خمینی شهر از جمله ورزشکارانی هستند که همواره در مجامع ورزشی نام شهرستان را بلندآوازه کرده اند. بهروز گلی ووشوکار پرتوان خمینی شهری که امسال عنوان دومی را میان مربیان کشور به خود اختصاص داد، در سال 94 به عنوان مربی تیم ملی برگزیده شد. در همین سال همچنین رتبه برتر استان در میان سبک ها به سبک خوان چوان تعلق گرفت که مسئولیت آن را احمد محمدی ووشوکار خمینی شهری بر عهده دارد.

در سال 92 نیز 13 ووشوکار خمینی شهری به اردوی تیم ملی دعوت شدند که 3 نفر ازآنها به عضویت این تیم درآمدند.

مدال های طلا و نقره بر گردن دوندگان نابینا و کم بینای خمینی شهر
مدال های طلا و نقره بر گردن دوندگان نابینا و کم بینای خمینی شهر

چهارمین دوره رقابت های قهرمانی دو ومیدانی کشور ویژه نابینایان، کم بینایان، جانبازان و معلولین به مناسبت گرامیداشت روز ملی خلیج فارس از 14 تا 16 اردیبهشت در تهران برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزشو جوانان شهرستان خمینی شهر گفت: این دور از مسابقات با حضور 158 ورزشکار از 22 استان در رده سنی بزرگسالان تحت نظارت IPC برگزار شد و تیم های زنجان، اصفهان و تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. تیم اصفهان در دو بخش بانوان و آقایان با کسب 10 مدال به کار خود پایان داد.

اسامی مدال آوران خمینی شهری:
در بخش آقایان:
محمد مشهدیان دوی ۴۰۰ متر اول و دوی ۲۰۰ متر دوم

مهرداد مرادی در دوی ۴۰۰ متر دوم و دوی ۲۰۰ متر دوم

حمیدرضا صفاری فرد پرتاب دیسک مقام سوم 

در بخش بانوان:
راضیه امیر خانی در ماده پرش طول مقام اول و پرتاب وزنه مقام دوم

 راضیه محمودی در پرتاب دیسک مقام اول و پرتاب وزنه مقام سوم

 نیره صرامی در دوی 200 متر مقام دوم 

کماندار خمینی شهری در شانگ های
کماندار خمینی شهری در شانگ های

امید طاهری کماندار خمینی شهری به مسابقات جام جهانی چین اعزام شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر، فدراسیون تیراندازی با کمان اسامی کمانداران اعزامی به مسابقات مرحله اول جام جهانی تیراندازی با کمان شانگهای چین را در رشته های ریکرو و کامپوند و در دو بخش آقایان و بانوان اعلام کرد که نام امید طاهری از خمینی شهر نیز در میان آنان به چشم می خورد. این مسابقات از 25 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

بازوبند کاپیتانی تیم ملی بر بازوی بسکتبالیست خمینی شهری
بازوبند کاپیتانی تیم ملی بر بازوی بسکتبالیست خمینی شهری

امیرحسین مجیری از بازیکنان کانون بسکتبال سازمان رفاهی شهرداری خمینی شهر به عنوان کاپیتان تیم ملی دانش آموزی ایران درمسابقات قهرمانی دانش آموزان جهان حضور پیدا کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این مسابقات در کشور کرواسی برگزار می شود.

وزن پنجم تکواندو طلایی شد
وزن پنجم تکواندو طلایی شد

علیرضا کیانی طلای وزن پنجم مسابقات قهرمانی تکواندوی نونهالان پسر استان را از آن خود کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, روابط عمومی هیات تکواندو خمینی شهر گفت:
رقابت های آزاد قهرمانی نونهالان پسر استان اصفهان جمعه 8 اردیبهشت 96 با حضور ۸۳ هوگوپوش در سالن شهید قورچانی برگزار شد که در پایان این رقابت ها علیرضا کیانی در وزن پنجم ۴۹- توانست مقام طلا را از آن خود کند.
گفتنی است، نفرات اول تا سوم مشترک و منتخبین کادر فنی به اردوی تیم استان دعوت خواهند شد.
بر اساس همین گزارش, در این مسابقات محمدرضا ماندگاری از خمینی شهر به عنوان داور نمونه و میثم اسکندری از درچه به عنوان بهترین مربی انتخاب شدند.

صفحه 9 از 95