امروزيكشنبه, 07 خرداد 1396-- Sunday May 28 2017

ساعت 05:31:18

آخرین به روز رسانی : شنبه 03:52:50

صعود کوهنوردان خمینی شهری به قله کرکس
صعود کوهنوردان خمینی شهری به قله کرکس

تیم کوهنوردی شهرستان خمینی شهر به قله کرکس صعود کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر گفت: تیم کوهنوردی شهرستان خمینی شهر روز جمعه اول بهمن ماه به قله ۳۸۵۰ متری کرکس صعود کرد.

بانوان خمینی شهری نمایندگان استان در مسابقات ژیمناستیک کشور
بانوان خمینی شهری نمایندگان استان در مسابقات ژیمناستیک کشور

تیم ژیمناستیک بانوان خمینی شهر به مسابقات ایروبیک ژیمناستیک قهرمانی کشور اعزام شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، سعیدی مسوول کمیته فنی هیات ژیمناستیک خمینی شهر گفت: در مسابقات ایروبیک ژیمناستیک قهرمانی کشور که از سوم بهمن ماه در تهران آغاز شد، تیم خمینی شهر به عنوان نماینده استان اصفهان با 10 ورزشکار و به سرمربیگری بانوان فخاری و بهبودی و سرپرستی ریحانه مجیری به این رقابت ها اعزام شد.

ووشوکار خمینی شهری بر سکوی اول مسابقات کشوری
ووشوکار خمینی شهری بر سکوی اول مسابقات کشوری

علی کاکویی ووشوکار خمینی شهری در مسابقات قهرمانی کشوری سبک خون چوان دو مدال طلا از آن خود کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در این دور از مسابقات که در خانه ووشو مارچین به میزبانی استان اصفهان برگزار شد، علی کاکویی مقام های اول در سبک های نیزه و فرم را از آن خود کرد.

حضور تنیس باز خمینی شهری در اردوی تیم ملی
حضور تنیس باز خمینی شهری در اردوی تیم ملی

مائده محرابی تنیس باز خمینی شهری به اردوی تیم ملی دعوت شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در این دور از مسابقات کشوری که در اصفهان برگزار شد محرابی جزو 16 نفر برتر قرار گرفت. 

 

 

قهرمانی تکواندوکاران خمینی شهری در نیم فصل جام شهدای مدافع حرم
قهرمانی تکواندوکاران خمینی شهری در نیم فصل جام شهدای مدافع حرم

هفته پایانی از دور رفت لیگ خردسالان پسران در حالی با قهرمانی تیم هیات تکواندو خمینی شهر به پایان رسید که این تیم دومین حضور خود را در لیگ استان اصفهان تجربه می‌کند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, روابط عمومی هیات تکواندو خمینی شهر گفت:رقابت‌هاي هفته ششم و هفتم لیگ خردسالان پسر استان اصفهان در رده كمربند قرمز و مشکی با حضور 8 تیم‌ برگزار شد.
پورمحمد افزود:در پایان نيم فصل این رقابت‌ها، تیم هیات تکواندو خمینی شهر با 7 پیروزی توانست دومین حضور خود را مقتدرانه آغاز کند و با کسب 21 امتیاز قهرمانی «نیم فصل» را به نام خود ثبت نماید. تیم پارس شهرضا نیز با کسب 16 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم های باشگاه سپاهان و هیات تکواندو بهارستان توانستند با کسب 12 امتیاز به ترتیب رده سوم و چهارم جدول رده بندی را به خود اختصاص دهند.

هندبال خمینی شهردر راه کسب سهمیه لیگ دسته دوم کشور
هندبال خمینی شهردر راه کسب سهمیه لیگ دسته دوم کشور

تمرین تیم بزرگسالان هیئت هندبال خمینی شهر با حضور ملی پوشان خمینی شهری از جمله آقایان مهدی عسگری ، حسین رحمتی ، بیژن خالویی ، رسول قندی و دیگر بازیکنان جوانان و نوجوانان نخبه هندبال شهر برای انتخاب و شرکت در لیگ استان اصفهان و کسب سهمیه لیگ دسته دوم کشور در سالن مالک اشتر برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی هیئت هندبال خمینی شهر میردامادی رئیس هیئت هندبال خمینی شهر و یکی از مربیان درحاشیه این برنامه گفت: خمینی شهر علی رغم مشکلات مالی زیاد با توجه به فعالیت های گسترده هیئت پیرو حضور فعال در رده های سنی پایه و موفقیت ها و نتایج درخشان استانی و کشوری در چند سال اخیر ، امسال حضور در رده سنی بزرگسالان را با حضور در لیگ استانی آغاز می کند.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد تیم بسیار خوب و با شرایط مطلوب متشکل از ملی پوشان با تجربه و جوانان مستعد و پرتلاش هندبال شهر است برای کسب سهمیه کشوری شکل بگیرد.
رئیس هیئت هندبال خمینی شهر در پایان گفت : امید است با همکاری و حمایت سازمانها ها و مسئولین عرصه تربیت بدنی شهر از هندبال شهر ، بتوان در ادامه افتخار آفرینی خانواده هندبال در عرصه های استانی و کشوری که سبب عزت و سربلندی جامعه ورزشی شهر می شود بهره برد .
شایان ذکر است تیم خمینی شهر در اولین دیدار خود در رقابت های لیگ بزرگسالان استان اصفهان روز پنچ شنبه 23 دی ماه ساعت 16 در سالن مالک اشتر میزبان تیم پرواز اصفهان می باشد.

نایب قهرمانی ذوب آهن اصفهان با درخشش خمینی شهری ها
نایب قهرمانی ذوب آهن اصفهان با درخشش خمینی شهری ها

مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور با نایب قهرمانی ذوب آهن اصفهان خاتمه یافت. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهرگفت: مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور از شنبه 11 دی ماه با حضور 9 تیم از سراسر کشور در سالن بسکتبال دانشگاه صنعتی شاهرود و به میزبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیأت ورزش کارگران استان سمنان برگزار شد که با قهرمانی تیم سیمان شاهرود میزبان رقابت ها و نائب قهرمانی ذوب آهن اصفهان به پایان رسید.
لازم به ذکر است از شهرستان خمینی شهر شهرام ماهوش، محمد عابدی، میلاد اعلایی و مصطفی عبدالوند در ترکیب تیم ذوب آهن درخشش داشتند.

مسابقات ژیمناستیک شهرستانی برگزار شد
مسابقات ژیمناستیک شهرستانی برگزار شد

مسابقات ژیمناستیک شهرستان که از یک ماه پیش در خانه ژیمناستیک خمینی شهر آغاز شده بود به پایان رسید. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مسوول کمیته فنی هیات ژیمناستیک خمینی شهر گفت: این مسابقات در دومرحله و ویژه همه رده های سنی با حضور 180 شرکت کننده برگزار شد که در پایان ۱۸نفر جهت انجام تمرینات نهایی انتخاب شدند. سعیدی افزود: از این 18 ژیمناستیک کار 12 نفر برای اعزام به مسابقات استانی انتخاب خواهند شد.

صفحه 9 از 87