امروزچهارشنبه, 04 مرداد 1396-- Wednesday Jul 26 2017

ساعت 22:45:44

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:06:18

درخشش شطرنج بازان خمینی شهر
درخشش شطرنج بازان خمینی شهر

در پایان مسابقات شطرنج لیگ دسته1 استان در سال 95 باز هم خمینی شهر خوش درخشید و قهرمان شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، تیم آواصنعت مهرچهلستون خمینی شهر در این مسابقات با کسب 7پیروزی، 1تساوی و تنها 1شکست به مقام اول این رقابت ها رسید و موفق به کسب سهمیه لیگ کشوری شد.


مهران اعظمی کیا، محمدصادق نادری، امیدکریمی، فرشیدعامری زاده، مسعود جوزدانی و سیدمحمدجلال موسوی بازیکنان، احمدرضا کریمی سرپرست و سیدمحمدجلال موسوی کاپیتان این تیم بود.


گفتنی است در طول سه سال گذشته این دومین قهرمانی خمینی شهر در این رقابت هاست. تیم دوم خمینی شهر نیز از بین 40 تیم شرکت کننده به مقام دوازدهم بسنده کرد.

بانوان ووشوکار خمینی شهری با 18 مدال رنگارنگ
بانوان ووشوکار خمینی شهری با 18 مدال رنگارنگ

رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان بانوان کشور در خانه ووشو استان قم برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، دبیر هیات ووشو گفت: این مسابقات از 28 بهمن ماه لغایت 30 بهمن به طول انجامید. گلی افزود: مسابقات با حضور 550 ورزشکار در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان به میزبانی استان قم در سالن جوادالائمه برگزار شد. مقام آران شهرستان خمینی شهر عبارتند از:
مینا پناهی 3 مدال طلا
فاطمه جزینی 2 مدال طلا
منیره پناهی 2 مدال طلا
مرجان کریمی 1 مدال طلا و 1 مدال نقره
حدیث امیری 1 مدال طلا و 2 مدال نقره
زهرا بت شکن 1 مدال طلا و 1 مدال نقره
حانیه گلشن 1 مدال نقره و 1 مدال برنز
آیه امینی 1 مدال نقره و 1 مدال برنز

مرجان غلامی نفر برتر جشنواره اسکیت هنری دختران کشور شد
مرجان غلامی نفر برتر جشنواره اسکیت هنری دختران کشور شد

نخستین دوره جشنواره اسکیت هنری دختران و پسران کشور به مناسبت دهه فجر برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این دور از مسابقات در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب با حضور 85 شرکت کننده برگزار شد. شرکت کنندگان از استان های چهارمحال و بختیاری، قزوین، فارس، تهران، کرمانشاه، اصفهان و هرمزگان بودند که در این میان مرجان غلامی ورزشکار خمینی شهر ی با دریافت حکم طلایی (نفرات برتر) این رقابت ها را به پایان رساند.
سومی احسان وطنخواه
احسان وطنخواه در مسابقات فیزیک و بادی کلاسیک استان مقام سوم را از آن خود کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: مسابقات فیزیک و بادی کلاسیک قهرمانی باشگاه‌های استان و وزن آزاد (open) پرورش اندام انتخابی تیم اعزامی اصفهان به مسابقات کشوری، نکوداشت استاد جواد پرورش در تالار آمفی تئاتر کوثر مجموعه ورزشی 22 بهمن ارتش اصفهان برگزار شد.
صالحی افزود: این دور از مسابقات با حضور95 ورزشکار در قالب 8 تیم برگزار شد که احسان وطنخواه ورزشکار خمینی شهری در مسابقات فیزیک و بادی کلاسیک باشگاه‌های استان اصفهان به مقام سوم رسید.

سیزده مدال رنگارنگ در دستان کونگ فوکاران خمینی شهری
سیزده مدال رنگارنگ در دستان کونگ فوکاران خمینی شهری

مسابقات قهرمانی کونگ فوی کشور  به میزبانی نجف آباد برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، دبیر هیأت کونگ فو گفت: این دور از مسابقات در روزهای 28 و 29 بهمن ماه به میزبانی نجف آباد برگزار شد. محمدجواد پریشانی افزود: کونگ فو کاران خمینی شهری با سیزده مدال رنگارنگ توان ورزشی کونگ فوی شهرستان را به رخ کشیدند که به شرح ذیل می باشد:
مهدی نوری در وزن 73 کیلوگرم رده سنی بزرگسالان مقام طلا
علی اصغر جلالی در وزن 44 کیلوگرم رده سنی نوجوانان مقام طلا
علی رفیعی در وزن 45 کیلوگرم رده سنی نونهالان مقام طلا
محمد زمانی در هنرهای فردی مقام طلا
وحید رفیعی در اُپن جوانان مقام طلا
حسن هلیلی در وزن 58 کیلوگرم رده سنی بزرگسالان مقام نقره
ابوالفضل اخلاقی در وزن 38 کیلوگرم رده سنی نوجوانان مقام نقره
محمدحسین بایرامی در وزن 63 کیلوگرم رده سنی جوانان مقام نقره
عرفان گرجی در وزن 30 کیلوگرم رده سنی نونهالان مقام برنز
علی گرجی در وزن 41 کیلوگرم رده سنی نوجوانان مقام برنز
حسین یاری در وزن 27 کیلوگرم رده سنی نونهالان مقام برنز
جواد یزدانی در وزن 78 کیلوگرم رده سنی بزرگسالان مقام برنز
و رضا عسگری در رده نوجوانان مقام برنز را از آن خود کردند.

درخشش کشتی گیران خمینی شهر در استان
درخشش کشتی گیران خمینی شهر در استان

مسابقات کشتی فرنگی انتخابی تیم نوجوانان استان اصفهان برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این دور از مسابقات در 26 بهمن ماه در خانه کشتی تجدد برگزار شد که مهدی رضایی در وزن 69 کیلوگرم و علی رامزی در وزن 50 کیلوگرم به عضویت تیم اصفهان جهت مسابقات کشوری در آمدند.

دونده نابینای خمینی شهری حریفان را پشت سر گذاشت
دونده نابینای خمینی شهری حریفان را پشت سر گذاشت

نیره صرامی در مسابقات دوی صحرانوردی نابینایان و کم بینایان کشور در بخش انفرادی بر سکوی اول ایستاد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، حضور نیره صرامی و راضیه امیرخانی دونده های خمینی شهری به همراه دو دونده اصفهانی، تیم اصفهان را نیز به قهرمان این مسابقات تبدیل کرد.


گفتنی است تیم دوی صحرانوردی شامل 4 دونده است. عضو نابینای مطلق هر تیم باید یک همراه داشته باشد. راضیه میرزایی دونده ناشنوای خمینی شهری که قهرمانی مسابقات ناشنوایان کشور را در پرونده خود دارد، صرامی را در این مسابقات همراهی کرد.

کماندار خمینی شهری نایب قهرمان مسابقات کشوری شد
کماندار خمینی شهری نایب قهرمان مسابقات کشوری شد

امید طاهری کماندار خمینی شهری نایب قهرمان مسابقات تیراندازی با کمان کشور شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مسابقات رنکینگ کشوری، انتخابی تیم ملی و دانشجویی تیر اندازی با کمان در رشته کامپوند در دو بخش بانوان و آقایان با حضور ۸۴ کماندار در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد. در پایان این رقابت ها امید طاهری از خمینی شهر مقام دوم این مسابقات را از آن خود کرد.


گفتنی است امید طاهری مدال برنز مسابقات جهانی تیراندازی که اسفندماه 94 در ترکیه برگزار شد را نیز در پرونده خود دارد. وی همچنین در مسابقات کاپ آسیا که دوم و سوم فروردین 94 در تایلند برگزار شد، موفق به کسب مدال نقره انفرادی و مدال طلای تیمی شده بود.

کوتاه کوتاه از دنیای ورزش
کوتاه کوتاه از دنیای ورزش

- کمانداران خمینی شهر در صدر
مسابقات تیر و کمان استان اصفهان در باشگاه تیر و کمان شهرستان شاهین شهر برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این دور از مسابقات با حضور بیش از 100 ورزشکار در دهه فجر برگزار شد که امید طاهری و ابوالفضل دشتی در رشته کامپوند به ترتیب در جایگاه اول و سوم ایستادند.

 - هندبال مدارس خمینی شهر نائب قهرمان شد

مسابقات هندبال مدارس استان اصفهان با حضور۱۲€تیم برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این مسابقات €در €سالن €امام€ علی (ع) €به €پایان €رسید و تیم های ناحیه 2 اصفهان، خمینی شهر و نجف آباد به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

صفحه 10 از 91