امروزيكشنبه, 28 آبان 1396-- Sunday Nov 19 2017

ساعت 02:33:03

آخرین به روز رسانی : شنبه 03:37:26

کوتاه از دنیای ورزش
کوتاه از دنیای ورزش

- مژده یاوری، زهره غلامی، سعید داوودی، شاهین روح اللهی و سبحان خسروانی در اردوی انتخابی تیم ملی اسکیت فری استایل حضور دارند.

 

- پدرام قصری و صادق صمدی با کسب مدال طلا، محمد باجول با کسب مدال نقره و علی حاجیان و پوریا صالحی با کسب مدال برنز در مسابقات انتخابی کشتی فرنگی به اردوی تیم های خردسالان و نونهالان استان اصفهان دعوت شدند.

 

- سجاد حاجی هاشمی در وزن پنجم (59 کیلوگرم) موفق به کسب مدال برنز مسابقات تکواندوی نوجوانان استان شد. در این دور از مسابقات 91 هوگوپوش حضور داشتند.

 

 

- امیر مسعود فاتحی در رده سنی زیر هشت سال به مقام سوم، معین رضایی در رده سنی زیر شش سال به مقام اول و محمد صلدق بابا احمدی در رده سنی زیر شش سال به مقام پنجم مسابقات تدارکاتی شطرنج دست یافتند. این مسابقات در رده سنی زیر چهاره سال با حضور شصت و چهار نفر و با حضور شطرنج بازانی از فلارورجان، فولاد شهر، اصفهان و شهرکرد در هیئت شطرنج خمینی شهر برگزار شد.

 

- معین رضایی در پایان مسابقات شطرنج قهرمانی استان در رده سنی زیر شش سال مقام سوم را کسب کرد.

جام رمضان فوتسال شهرستان برترین های خود را شناخت
جام رمضان فوتسال شهرستان برترین های خود را شناخت

دوغ کوهستان در رده سنی بزرگسالان و عقاب نیروی هوایی اصفهان در رده سنی جوانان فاتحان مسابقات فوتسال جام رمضان امسال شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، دبیر هیات فوتبال شهرستان خمینی شهر ومسئول برگزاری مسابقات با اعلام نتایج این دور از مسابقات گفت: بازیهای فوتسال جام رمضان خمینی شهر با حضور ۳۶ تیم از شهرهای خمینی شهر؛ نجف آباد؛ اصفهان و شاهین شهر برگزار شد. عباس رحیم پور افزود: این مسابقات در دو رده سنی بزرگسالان و جوانان درشب های ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد که در پایان در رده سنی جوانان تیم های عقاب نیروی هوایی اصفهان قهرمان، بارمان سپهر نایب قهرمان شدند و تیم امید سوم و نقش جهان به عنوان تیم اخلاق معرفی گردید. همچنین مسعود یوسفی از تیم عقاب نیروی هوایی به عنوان بهترین بازیکن رده جوانان انتخاب گردید.
وی افزود:در رده سنی بزرگسالان تیم شرکت دوغ کوهستان قهرمان ، تیم مجتمع چند منظوره مهربین نایب قهرمان و تیم شهریار به مقام سوم دست یافتندوجام اخلاق رده سنی بزرگسالان به مرکز توانبخشی محمودیه رسید. جایزه بهترین بازیکن بزرگسالان به حسین معصومی از تیم پرستو رسید؛ لازم به ذکر است نامبرده همزمان آقای گل مسابقات هم شده است.
بر پایه این گزارش سرپرستی داوران مسابقات را وحید مالکی برعهده داشته واداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال و نیروی انتظامی شهرستان خمینی شهردر برگزاری این مسابقات نهایت همکاری را داشته اند.

تصاویر مربوطه در بخش گزارش تصویری قابل مشاهده است.

هندبالیست های خردسال بر سکوی اول استان
هندبالیست های خردسال بر سکوی اول استان

تیم هندبال خردسالان خمینی شهر در مسابقات جام مولای عرشیان قهرمان شد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، تیم هندبال خردسالان خمینی شهر با نام زنده یاد علی شاهین در مسابقات جام مولای عرشیان که در مجموعه مشتاق اصفهان برگزار گردید، شرکت کرد و به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.


تیم های شهید ریاحی فلاورجان مقام دوم و فولاد مبارکه سپاهان هم با غلبه بر نجف آباد سوم شد.
در زیرگروه این مسابقات هم تیم های شاپورآباد مقام اول، نجف آباد ب مقام دوم و تیم های ناحیه دو و سه اصفهان به طور مشترک مقام سوم را از آن خود کردند.


گفتنی است این مسابقات با تعامل هیئت هندبال اصفهان و سازمان شهرداری اصفهان با عنوان جام مولای عرشیان از هفته گذشته آغاز و در روز شنبه سوم تیرماه با برگزاری بازی های نهایی و آیین اختتامیه به کار خود خاتمه داد.

نتایج مسابقات جام رمضان تنیس روی میز اعلام شد
نتایج مسابقات جام رمضان تنیس روی میز اعلام شد

جام رمضان تنیس روی میز شهرستان به مرحله پایانی رسید. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: این دور از مسابقات با حضور ۳۰ بازیکن از شهرستان های خمینی شهر و اصفهان برگزار شد. صالحی افزود: بازیکنان در هشت گروه سه و چهار نفری با هم به رقابت پرداختند و از هر گروه ۲ نفر به جدول حذفی صعود کردند.

به گفته وی مقام اول به طور مشترک به مجتبی آقاکوچکی و عارف میراحمدی تعلق گرفت، امیرحسین عباسی حایز رتبه سوم  و محمدمختاری به مقام چهارم دست یافت. همچنین بازیکنان حذف شده در مرحله گروهی نیز در یک جدول حذفی قرار گرفته و به مقام های زیر دست پیدا کردند:

مقام اول: علی زمانی، مقام دوم : امیر رضا پیمانی و مقام سوم : ایمان رشیدی

باشگاه ثاراله فاتح جام تکواندو مولی الموحدین شد
باشگاه ثاراله فاتح جام تکواندو مولی الموحدین شد

مسابقات جام مولی الموحدین در زمین اسکیت بوستان پیروزی به همت هیات تکواندو، اداره ورزش و جوانان و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری برگزار شد. مسئول روابط عمومی هیات تکواندو دراینباره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: این دور از مسابقات ویژه آقایان و در چهار رده سنی در بخش خردسالان، چهار رده سنی در بخش نونهالان و دو رده سنی در بخش نوجوانان با شرکت 100 تکواندوکار برگزار شد. پورمحمد افزود: این مسابقات به مدت سه شب از 29 خرداد ماه تا 1 تیر ماه به طول انجامید و در پایان تیم های "ثاراله"، "قدس" و "نام آوران" به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در پایان نیز محمدرضا ماندگاری، حجت اله صفاریان و محمد شفیعی به عنوان داوران نمونه معرفی شدند.

 
رییس هیات تکواندو استان نیز دراینباره گفت: سطح بازی های جام مولی الموحدین به صورت بسیار مطلوب بوده و نکته قابل توجه این مسابقات استقبال قابل توجه عموم مردم از تماشای این مسابقات است. رستم شیرازی همچنین از فضای مناسب جهت برگزاری مسابقات گفت و از همکاری مسوولین شهرستان تشکر کرد. وی افزود: خمینی شهر یکی از قدیمی ترین پایگاه های تکواندو استان است و دومین باشگاه تکواندو استان تحت نظر استاد شهید محمد قورچانی در خمینی شهر تاسیس شده است. رئیس هیات تکواندو استان افزود: خمینی شهر در زمینه ورزش تکواندو از توان بالایی برخوردار است و داشتن چند قهرمان جهان و چندین داور بین المللی در این رشته ورزشی خود نماد قدمت این ورزش در این شهرستان است.


اجرای فرم ابداعی و فرم پومسه توسط محمدمهدی قصری و فاطمه راستی از نونهالان مقام آور کشوری حسن ختام آیین اختتامیه این دور از مسابقات شد.
گفتنی است در بخشی از این برنامه از برگزار کنندگان تقدیر به عمل آمد.

صعود نماینده خمینی شهر به یک چهارم بسکتبال نوجوانان کشور
صعود نماینده خمینی شهر به یک چهارم بسکتبال نوجوانان کشور

تیم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر با شکست مهرام به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال نوجوانان کشور راه یافت.
مرحله سوم مسابقات بسکتبال لیگ نوجوانان باشگاه های کشور از روز 30 خردادماه در شهرستان اراک به مدت چهار روز آغاز شده که تیم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر در اولین دیدار این مرحله، توانست با اقتدار با نتیجه 79بر64 تیم شهرداری اراک را پشت سر بگذارد، در دومین دیدار این تیم با نتیجه 60 بر 57 از سد تیم مهرام تهران گذشت و به عنوان تیم نخست به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

عباسعلی مسیبی بولینگ باز خمینی شهری در راه اسپانیا
عباسعلی مسیبی بولینگ باز خمینی شهری در راه اسپانیا

عباسعلی مسیبی بولینگ باز خمینی شهری در اردوی اعزام به بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی پیوند اعضا حضور دارد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، تیم ملی پیوند اعضای ایران از دوشنبه ٢٩ خرداد ماه اردوی پایانی خود را برای حضور شایسته در مسابقات جهانی پیوند اعضای اسپانیا 2017 آغاز نمودند و عباسعلی مسیبی بولینگ باز خمینی شهری در این اردو حضور دارد.

نونهال تکواندوکار به مسابقات کشوری راه یافت
نونهال تکواندوکار به مسابقات کشوری راه یافت

مهسا عموچی به مسابقات کشوری تکواندو رده دختران نونهال راه یافت. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین روابط عمومی هیات تکواندو خمینی شهر گفت: مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم نونهالان دختر استان اعزامی به مسابقات کشوری با شرکت 40 تکواندوکار، زیر نظر کادر فنی و با حضور زهرا رفیعی نایب رییس هیات استان برگزار شد و در پایان نام این تکواندوکار خمینی شهری در فهرست اعزامی های مرحله کشوری قرار گرفت.

صفحه 10 از 98