امروزپنجشنبه, 05 اسفند 1395-- Thursday Feb 23 2017

ساعت 11:40:12

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 12:19:58

فوتبالیست های باشگاه امید قهرمان شهرستان
فوتبالیست های باشگاه امید قهرمان شهرستان

باشگاهای شهرستان در رده مسابقات قهرمانی جوانان باشگاه های خمینی شهر با قهرمانی باشگاه امید به پایان رسید. به گزارش هیات فوتبال شهرستان خمینی شهر این مسابقات که به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور یازده باشگاه خمینی شهری برگزار شده بود؛ در روز پایانی با بازی تیم های امید و سینا به پایان رسید.
در این بازی تیم امید موفق شد تیم سینا را با نتیجه ۶ بر ۴ شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد. تیم سینا به مقام دوم دست یافت و تیم های پاس و پرسپولیس به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.

بر اساس این گزارش محمد سرلک از باشگاه پاس به عنوان بهترین بازیکن و سجاد درخشان به عنوان بازیکن اخلاق این مسابقات دست یافتند.
در پایان جوائز مسابقات توسط ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر با حضور رییس هیات فوتبال و رییس کمیته فوتسال و فرستاده نماینده شهرستان اهدا شد.
همچنین این هیات برای اولین بار در خمینی شهر کلاس ارتقای داوری درجه ۳ به ۲ با همکاری کمیته داوران هیئات فوتبال استان اصفهان و به مدرسی استاد ایرج نظری در سالن اجتماعات هیات فوتبال با حضور داورانی از سراسر استان اصفهان برگزار کرد.

تیم امید

تیم سینا

تیم پاس

تیم پرسپولیس

خمینی شهر میزبان کلاس های مربیگری بسکتبال
خمینی شهر میزبان کلاس های مربیگری بسکتبال

کلاس های مربیگری درجه سه آقایان زیر نظر محمد کسایی پور از مدرسین فدراسیون بسکتبال کشور به میزبانی خمینی شهر در سالن مالک اشتر برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، رییس هیت بسکتبال گفت: این دوره از کلاس ها به میزبانی کانون بسکتبال صعنت سنگ وابسته به آموزش و پرورش شهرستان با سرپرستی آقایان اسماعیل اصیلیان و بهروز رزاق پور در بیست و ششم شهریور آغاز و تا بیست و نهم شهریور ادامه یافت.
فریدونی افزود: کلاس های داوری درجه سه به میزبانی هیات بسکتبال خمینی شهر در مهرماه برگزار خواهد شد.

ابوالفضل مهرابی هوشیاری خود را بازمی یابد
ابوالفضل مهرابی هوشیاری خود را بازمی یابد

ابوالفضل مهرابی یکی از نوجوانان نام آور خمینی شهر در رشته طناب زنی که روز جمعه بر اثر تصادف به کما رفته بود هوشیاری خود را تا حدودی به دست آورد. مربی ابوالفضل ضمن اعلام این خبر به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: این ورزشکار که به تازگی مقام اول کشوری در ماده جاگینگ 30 ثانیه را به دست آورده و در مسابقات تیمی بالای 14 سال به مقام دوم کشوری رسیده است، ساعت 11 صبح روز جمعه در حالی که سوار بر موتور بود دچار سانحه تصادف شده و به حالت کما رفت. ابوذر فتحی افزود: امروز صبح که بر بالینش رفتم خوشبختانه هوشیاری خود را تا حدودی به دست آورده و در حال حاضر در بخش آی سی یو به سر می برد. وی افزود: این ورزشکار که مقام پنجم تیمی مسابقات بین المللی سنگاپور در رشته طناب زنی را در پرونده خود دارد، به عنوان بهترین بازیکن فوتسال استان در رده سنی 15 سال نیز شناخته شده است. ابوالفضل مهرابی همچنین عنوان «آقای گل» فوتسال استان را نیز یدک می کشد.

  پوریای ولی برنده رقابت باستانی کاران شهرستان
پوریای ولی برنده رقابت باستانی کاران شهرستان

زورخانه پوریا ولی موفق به کسب مقام اول مسابقات باستانی شهرستان شد.به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین: تیم های شهدای اصغرآباد و ذوالفقار جوی آباد به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند. این مسابقات به مناسبت هفته دفاع مقدس در روز جمعه دوم مهرماه در ورزشگاه پوریای ولی به همت اداره ورزش و جوانان، بسیج ورزشکاران، بسیج اصناف و هیات ورزش باستانی برگزار شد. مسوول هیت باستانی کاران شهرستان گفت: این مسابقات به صورت انفرادی در پنج گروه و با شرکت چهل نفر برگزار شده است.
حاجیان نوید برگزاری مسابقات باستانی به صورت استانی را در دهه فجر سال جاری داد.

ووشوکاران خمینی شهر باز هم در صدر
ووشوکاران خمینی شهر باز هم در صدر

6 نفر از ووشو کاران خمینی شهری در پنجم مهرماه به مسابقات جهانی بلغارستان اعزام می شوند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مربی سابق تیم ملی رده جوانان ووشو گفت: از شهرستان خمینی شهر ده نفر در اردوی تیم ملی شرکت کردند که پس از انجام تمرینات درون اردویی حدیث امیری، فاطمه جزینی، سینا پناهی، زهرا کیانی، محمدرضا جعفری و محمدعلی مجیری جهت شرکت در مسابقات جهانی بلغارستان انتخاب شدند.
گلی افزود: 12 نفر از تیم ملی ووشو کشورمان به مسابقات بلغارستان اعزام می شوند که 6 نفر از آنها خمینی شهری هستند

احداث ورزشگاه اسفریز در عرض 5 ماه!
به همت خیران محلی صورت گرفت:
احداث ورزشگاه اسفریز در عرض 5 ماه!

عملیات احداث ورزشگاه شهدای اسفریز که کلنگش اردیبشهت ماه به زمین زده شد، به مرحله پایانی رسید. مسوول ساخت این ورزشگاه ضمن اعلام این خبر به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: از مدتی پیش به دلیل نیاز منطقه به ورزشگاه به دنبال جانمایی برای تاسیس ورزشگاه بودیم که به لطف الهی قطعه زمینی با کمک ورثه مرحوم نصراله فخاری و همسر مرحومش در اختیار این طرح قرار گرفت. حاج علی فخاری افزود: کار ساخت را در این زمین 3 هزار و 100 متری از اردیبهشت آغاز کردیم و پس از برق کشی و نصب کفپوش ها آن را به بهره برداری خواهیم رساند.

 
این جانباز 70 درصد با بیان اینکه عملیات ساخت این سالن چند منظوره (فوتبال، والیبال و بسکتبال) که در 1500 متر از این زمین به اجرا درآمد همراه با رختکن، سرویس بهداشتی و ساختمان اداری که در 500 متر از این زمین اجرا شد در مجموع یک و نیم میلیارد هزینه در برداشت، گفت: کل این هزینه توسط خیرین از جمله سنگبری دارها و همچنین کامیون دارهای محله اسفریز تامین شد. وی همچنین مسوولان شهر از جمله فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر را نیز به خاطر همکاری ها و همراهی هایشان مورد تقدیر قرار داد.
فخاری با اعلام اینکه برای قطعه زمین باقی مانده نیز طرح هایی داریم که در آینده به اجرا درخواهیم آورد، تاکید کرد: به جرات می گویم ورزشگاه شهدای اسفریز تنها ورزشگاه در کشور است که در این مدت زمان کم و با کمترین هزینه به بهره برداری می رسد.

فوتسال دختران شهرستان خمینی شهربه لیک برترکشور صعود کرد
فوتسال دختران شهرستان خمینی شهربه لیک برترکشور صعود کرد

تیم های فوتسال دختران خمینی شهر و درچه به لیگ برترفوتسال دختران راه پیدا کردند.به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان با اعلام این خبر افزود: تیم های فوتسال دختران خمینی شهر و درچه که به عنوا ن نماینده استان اصفهان در مسابقات فوتسال دختران قهرمانی کشور در استان گلستان شرکت کرده بودند، توانستند با درخشش خود به مسابقات لیگ برتر کشور راه پیدا کنند.

هندبال جام مدافعان حرم به پایان رسید
هندبال جام مدافعان حرم به پایان رسید

مسابقات جام مدافعان حرم هندبال حمینی شهر ویژه پسران با برتری تیم هندبال سالن انقلاب خاتمه یافت.به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین در این رقابت هاتیم هندبال سالن مادر مقام دوم و تیم های سالن مالک اشتر و سالن سلامت به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.
لازم به ذکر است این مسابقات با حضور 14 تیم در رده سنی خردسالان برگزار شد و از چهارم شهریور ماه آغاز و در بیست و پنجم شهریور ماه به پایان رسید.

صفحه 10 از 82