امروزچهارشنبه, 06 ارديبهشت 1396-- Wednesday Apr 26 2017

ساعت 04:16:23

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 12:34:01

مدرک مربیگری manul one در دستان فردوس ابراهیمی تنها نماینده استان
مدرک مربیگری manul one در دستان فردوس ابراهیمی تنها نماینده استان

دومین دوره مربیگری manul one فدراسیون جهانی تنیس روی میز زیر نظر فدراسیون کشور در اردیبهشت ماه در تهران برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, تعداد شرکت کنندگان این دوره مربیگری سی نفر بوده اند و نتایج آن در روز شنبه سی ام آبان ماه مشخص شد. فردوس ابراهیمی تنها شرکت کننده از استان اصفهان و نایب رییس هیات تنیس روی میز درچه موفق به دریافت این مدرک شد تا دارندگان این مدرک مربیگری در بین بانوان استان به سه نفر برسند.

خمینی شهر در جایگاه دوم تنیس استان
خمینی شهر در جایگاه دوم تنیس استان

مسابقات تنیس روی میز رده جوانان استان در سالن تنیس تربیت بدنی درچه برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, عرشی نایب رییس هیات تنیس شهرستان گفت: در این دور از مسابقات که در هفدهم و هجدهم آبان ماه برگزار شد . دو نفر اعزامی شهرستان خمینی شهر, مایده مهرابی و نیلوفر نوربخش به ترتیب مقام های دوم و چهارم را از آن خود کردند.

شطرنج بازان خمینی شهری در مسابقات آسیایی
شطرنج بازان خمینی شهری در مسابقات آسیایی

مسابقات قهرمانی شطرنج آماتورها در دو جدول بیست و دوم لغایت بیست و هشتم آبان با دویست و هشتاد شرکت کننده از کشورهای عراق، ایران، چین، هند، ازبکستان، ویتنام، مغولستان، نپال، لبنان طی نه دوره به روش سویسی برای اولین بار در ایران و در سالن مجموعه وورزشی امام علی اصفهان برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین در این رقابتها چهار بازیکن از خمینی شهر به نامهای علیرضا کریمیان پیشکسوت شطرنج ، سید محمد جلال موسوی مربی و داور شطرنج ، امید کریمی دارنده رتبه نخست کشوری و امیر مسعود فتاحی نونهال حضور داشتند. لازم به ذکر است در این مسابقات امید کریمی رتبه سی و یک، سید محمد جلال موسوی صد و چهل و یک، علیرضا کریمیان صد و شصت و هفت و امیر مسعود فتاحی دویست و بیست را کسب نمودند.

 نوجوانان سازمان رفاهی تفریحی شهرداری در جمع چهار تیم بسکت استان
نوجوانان سازمان رفاهی تفریحی شهرداری در جمع چهار تیم بسکت استان

تیم بسکتبال نوجوانان سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر به مرحله نیمه نهایی مسابقات نوجوانان شهرستان های استان راه یافت.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین تیم بسکتبال نوجوانان سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر پس از غلبه بر تیمهای هیات مبارکه، هیات فولاد شهر و علی رغم باخت به هیات گلپایگان به خاطر امتیاز بالا، به دور نیمه نهایی این مسابقات راه یافت.
گفتنی است پیش از این تیم بسکتبال رفاهی توانسته بود از سد تیم های هیئت فلاورجان، آموزش و پرورش نجف آباد و هیئت خمینی شهر با امتیاز 50 بر 43 عبور کند و به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود کند.

مرحله نخست لیگ شنای استان پایان یافت
مرحله نخست لیگ شنای استان پایان یافت

مرحله اول لیگ شنای استان اصفهان در شهرضا به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، نتایج تیم شناگران خمینی شهری در این مرحله به این شرح است:
عرفان پریشانی در 100 متر پروانه دوم و در 33*4 مختلط تیمی چهارم شد.
محمد امین یاوری در 100 متر قورباغه سوم شد.
مسیح عباسی در 66 متر قورباغه چهارم شد.
محمد صالح فصیحی در ماده 66 متر کرال پشت چهارم و علی حاج هاشمی پنجم شد.

زهرا کیانی دو مدال جام جهانی تالو را تصاحب کرد
زهرا کیانی دو مدال جام جهانی تالو را تصاحب کرد

زهرا کیانی ووشوکار نام آشنا در مسابقات جام جهانی تالو به دو مدال دست یافت .به گزارش هیات ووشوی استان در جام جهانی تالو استان اصفهان وی تنها نماینده استان بود.
زهرا کیانی در فرم «چانگ چوان» به مدال نقره رسید و در فرم «جین شو» نیز به نشان برنز رسید و تنها تالوکار دو مداله ایران در این مسابقات شد.
این قهرمان طی چند سال گذشته در رده نوجوانان و جوانان مدال€Œآوری کرده و با وجود سن کم در رده بزرگ€Œسالان نیز تجربه شرکت در مسابقات آسیایی و جهانی را دارد و عناوین متعددی را کسب کرده است.

کانون بسیج ورزشکاران خمینی شهر به عنوان موفق ترین کانون در استان معرفی شد.
کانون بسیج ورزشکاران خمینی شهر به عنوان موفق ترین کانون در استان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, رییس بسیج ورزشکاران گفت:بسیج ورزشکاران خمینی شهر در سال گذشته و امسال موفق شده است به عنوان موفق ترین کانون استان دست یابد و به جشنواره مالک اشتر راه پیدا کند.
سرهنگ ابراهیمیان افزود: بسیج ورزشکاران خمینی شهر در سال جاری تنها نماینده استان در جشنواره مالک اشتر تهران است. وی از همکاری مسوولین ورزشی شهرستان, فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر, امام جمعه خمینی شهر, شهردار حاج حیدری و اعضای شورای شهر تشکر کرد.

مقام دومی استان به ووشوکاران خمینی شهر رسید
مقام دومی استان به ووشوکاران خمینی شهر رسید

 ووشو کاران خمینی شهر مقام دوم استان را از آن خود کردند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، دبیر هیات ووشو گفت: مسابقات انتخابی استان در بخش آقایان در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۰و۲۱ آبان ماه با حضور ۲۶۵ ووشو كار از شهرستانهاي مختلف استان در خانه ووشو برگزار شد. گلی افزود: اين مسابقات در بخش تالو در همه رده هاي سني و در بخش ساندا در رده سني نوجوانان، جوانان وبزرگسالان برگزار شد و تيم اصفهان با 18 طلا، 9نقره و 6برنز مقام اول - تيم خميني شهر با 9 طلا،3نقره و 6برنز مقام دوم و تيم نجف آباد با 6 طلا،4 نقره و 6 برنز مقام سوم را كسب نمودند.لازم به ذکر است جهت شركت در اردوهاي انتخابي تيم استان از مقام آوران دعوت بعمل آمد.

صفحه 10 از 85