امروزيكشنبه, 02 مهر 1396-- Sunday Sep 24 2017

ساعت 15:06:41

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 13:02:22

شطرنج باز خمینی شهری بر سکوی اول
شطرنج باز خمینی شهری بر سکوی اول

امیرمسعود فاتحی مقام اول مسابقات شطرنج آزاد کشوری را در رده سنی زیر 8 سال از آن خود کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این مسابقات با حضور 165 شطرنج باز از سراسر کشور در کنگان برگزار شد.

شناگر خمینی شهری فاتح سکوی سوم مسابقات آسیایی
شناگر خمینی شهری فاتح سکوی سوم مسابقات آسیایی

علیرضا یاوری در رشته 100 متر آزاد نخستین دوره مسابقات شنای قهرمانی آسیای میانه 2017 به مدال برنز دست یافت. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر، در این مسابقات که به میزبانی کشور ترکمنستان در شهرعشق€آباد برگزار شد، شناگران ایرانی با کسب ۷ مدال رنگارنگ (یک طلا، سه نقره و سه برنز) به کار خود پایان دادند.

مربیان برترسال95 ووشوی کشور معرفی شدند
مربیان برترسال95 ووشوی کشور معرفی شدند

بهروز گلی مربي دوم ووشوی کشور در سال گذشته شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, دبیر هیات ووشو گفت:مربيان برتر ووشوي كشور در سال 95 در دو بخش مردان و زنان معرفي شدند.
گلی افزود:پس از بررسي هاي انجام شده، مربيان برتر ووشوي كشور با توجه به عملكرد شاگردان آنان در رده هاي سني مختلف مسابقات قهرماني كشور مشخص و اعلام شدند و براین اساس از استان اصفهان بهروز گلی در رده دوم و تیمور بنی طالبی در رده سوم از مربیان برتر تالو مردان کشور قرار گرفتند .

هندبال ساحلی خمینی شهر قهرمان شد
هندبال ساحلی خمینی شهر قهرمان شد

پنجمین دوره مسابقات هندبال ساحلی به مناسبت هفته نکوداشت اصفهان در بخش مردان با حضور 18 تیم از سطح استان اصفهان و کشور در زمین ساحلی ناژوان برگزار شد رئیس هیات هندبال خمینی شهربا اعلام این خبر گفت: در این دوره از مسابقات تیم خمینی شهر در رده نونهالان به مقام قهرمانی رسید و در رده بزرگسالان تیم ملی ساحلی به نام نامی نو قهرمان این دوره از مسابقات شد.


مجتبی میردامادی افزود: این مسابقات با همکاری سازمان ورزش شهرداری اصفهان و هیات هندبال استان اصفهان روز شنبه 2 اردیبهشت ماه با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز و در روز سه شنبه 5 اردیبهشت ماه با برگزاری بازی های پایانی و مراسم اختتامیه باحضور رحیمی رئیس فدراسیون هندبال ، داوود توکلی رئیس کمیته داوران آسیا ، سرهنگ قاسمی رئیس سازمان ورزش شهرداری اصفهان وپیشکسوتان هندبال با معرفی تیم€Œهای برتر به پایان رسید.


وی با اشاره به قهرمانی های تیم های هندبال ساحلی خمینی شهر با وجود نبودن زمین ساحلی در شهر افزود: احداث زمین ساحلی با وجود این استعدادها ضروری است که متاسفانه علی رغم پیگیری های زیاد این امر هنوز محقق نشده است واین درحالی است که رقبای اصلی ما از جمله نجف آباد ، فلاورجان ، دولت آباد و سپاهان اصفهان و کاشان در شهر خود زمین ساحلی اختصاصی داشته و با آمادگی کامل و تجربه کافی در این مسابقات حضور می یابند که با این شرایط نا برابر و سخت قهرمان شدن کار بس دشواری می باشد.

نایب قهرمانی نوجوانان وزنه بردار خمینی شهر دراستان
نایب قهرمانی نوجوانان وزنه بردار خمینی شهر دراستان

خمینی شهری نایب قهرمان مسابقات نوجوانان آموزشگاههای استان شدند.به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: این دور از مسابقات یکشنبه سوم اردیبهشت ماه در خانه وزنه برداری ملک شهر باحضور38 وزنه بردار از نجف آباد ، خمینی شهر، ناحیه 2 اصفهان ، زرین شهر و فلاورجان برگزارشد و در پایان نجف آباد با621 امتیاز مقام اول ، خمینی شهربا 574 امتیاز مقام دوم و ناحیه2 با 513 امتیاز مقام سوم را کسب کردند

بهره‌برداری از مجموعه ورزشی ذوالفقار با حضور استاندار در خمینی شهر
بهره‌برداری از مجموعه ورزشی ذوالفقار با حضور استاندار در خمینی شهر

مجموعه فرهنگی ورزشی و زورخانه ذوالفقار محله آدریان خمینی€ شهر با حضور استاندار اصفهان، مسؤولان استان و شهرستان و جمعی از ورزشکاران همزمان با مبعث پیامبر اکرم (ص) به بهره برداری رسید.
به گزارش فرصت آنلاین مجموعه فرهنگی ورزشی و زورخانه ذوالفقار آدریان در زمینی با مساحت 300مترمربع و زیربنای 500 مترمربع در 2 طبقه و با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 200 میلیون تومان ساخته شده است.
در این مراسم رسول زرگرپور جایگاه ویژه€ خمینی شهردر استان و کشور ، گفت: این شهرستان درهمه زمینه ها پیشرو بوده وعلما و بزرگان زیادی از این خطه برخاسته€ اند که نشان دهنده ویژگی€ها و ظرفیت€های مختلف مردم خمینی€شهر است.
وی با بیان اینکه ریشه€کن کردن آسیب€های اجتماعی در کشور یکی از دغدغه€ های رهبر معظم انقلاب است، افزود: سیاستی که دولت در رابطه با آسیب€های اجتماعی پیش گرفته، اجتماعی کردن مبارزه و برخورد با این آسیب€ ها و مشارکت همه مردم در این عرصه است و دومین سیاست نیز رویکرد پیش€گیری از بروز آسیب€ های اجتماعی است و یکی از راه€ هایی که می€ تواند در کاهش با آسیب€ های اجتماعی مؤثر باشد ورزش است.
در ادامه با تاکید بر اینکه از ظرفیت€ های شهرستان خمینی€ شهر وجود خیران ورزشی است، گفت:
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با اعلام وجود350 طرح ناتمام در سه سال گذشته در استان اصفهان ، گفت:اتمام نزدیک به 100 طرح را خیران و بخش€ های خصوصی در سطح استان به عهده گرفتند. محمد سلطان حسینی افزود: در شهرستان خمینی€ شهر هم خیران در این مدت اقدامات زیادی انجام دادند.

براساس این گزارش سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی شهرضمن اعلام آماری از حوزه ورزش شهرستان ، گفت: دراین شهرستان 55 هیأت ورزشی ، 40 باشگاه خصوصی فعال 15 هزار بیمه ورزشی وجود دارد.
مجتبی راعی افزود: ورزش پهلوانی با توجه برخوردار از ابعاد معنوی اهمیت و جایگاه ویژه€ ای در بین مردم مذهبی خمینی€ شهر دارد.

نتایج مسابقات مچ اندازبانوان استان اعلام شد
نتایج مسابقات مچ اندازبانوان استان اعلام شد

سعیده خاقانی و فهمیه کریمی در مسابقات مچ اندازی بانوان قهرمانی باشگاه های استان اصفهان مقام سوم را از آن خود کردند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گفت:این دور از مسابقات در دوبخش راست دست و چپ دست با حضور ۷۱ ورزشکار در قالب۱۹ تیم در سالن آمفی تاتر مجموعه ورزشی کارگران اصفهان برگزار شد. در پایان سعیده خاقانی و فهمیه کریمی در بخش راست دست موفق به کسب مدال برنز شدند

شناگر خمینی شهری با تیم ملی در ترکمنستان
شناگر خمینی شهری با تیم ملی در ترکمنستان

علیرضا یاوری شناگر خمینی شهری به مسابقات داخل سالن کشورهای آسیای میانه اعزام شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین،براساس اعلام روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر نام علیرضا یاوری شناگر جوان خمینی شهری دربین اسامی اعضای اعزامی تیم ملی شنا به مسابقات داخل سالن کشورهای آسیای میانه (ترکمنستان ۲۰۱۷) به چشم می خورد.
گفتنی است نخستین دوره مسابقات قهرمانی مسافت کوتاه کشورهای آسیای میانه ۲۰۱۷ به میزبانی کشور ترکمنستان در شهر عشق€Œآباد برگزار می€Œشود. این رقابت€Œها ششم و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۶ با حضور شناگرانی از کشورهای ایران، قزاقستان، قرقیزستان، ازبکستان، تاجیکستان و افغانستان پیگیری و به عنوان مسابقات آزمایشی (Test Event) رقابت€Œهای داخل سالن کشورهای آسیایی (شهریور ۱۳۹۶)برگزار می€Œشود.

صفحه 10 از 95