امروزشنبه, 02 بهمن 1395-- Saturday Jan 21 2017

ساعت 10:39:16

آخرین به روز رسانی : شنبه 11:29:01

بانوان هندبالیست خمینی شهری به مقام سومی بسنده کردند
بانوان هندبالیست خمینی شهری به مقام سومی بسنده کردند

مسابقات هندبال بانوان استان روز گذشته به پایان رسید. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، دبیر هیات هندبال خمینی شهر در این موردگفت: این دور از مسابقات با حضور هفت تیم از استان از بیست و یکم مرداد ماه در سالن شهید سجادی اصفهان شروع شد.

خانم رحمتی افزود: این مسابقات در رده سنی جوانان برگزار شد و تیم های فولاد سپاهان، هیات اصفهان و خمینی شهر به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

مسابقه شیرخواره ها در قلعه امیریه
مسابقه شیرخواره ها در قلعه امیریه

4 دختر و 4 پسر 8 تا 12 ماهه از روستای قلعه امیریه طی مسابقه ای چهار دست و پا رفتند. نایب رییس هیات بازی های بومی-€“محلی ضمن اعلام این خبر به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: در این مسابقه که به مناسبت روز جهانی شیرمادر برگزار شد به نوزادان برتر جوایزی تعلق گرفت. الهام گلی همچنین از برگزاری مسابقه لی لی میان دختران 11 تا 16 سال این روستا به مناسبت دهه کرامت در سالن ورزشی شهدا خبر داد.

دختران بدمینتون کار خمینی شهر بر سکوی سوم
دختران بدمینتون کار خمینی شهر بر سکوی سوم

دختران بدمینتون کار خمینی شهر در مسابقات استانی بدمینتون رنگینک موفق به کسب رتبه سوم در سطح نونهالان و بزرگسالان در بخش های یک نفره و دو نفره شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، نگارسادت فاطمی در بخش نونهالان و مهشید امیرخانی و سیمین نیکخواه در بخش بزرگسالان موفق به کسب این رتبه ها شدند.
نسرین کمالی و کیمیا نیکدل نیز در بخش نوجوانان و جوانان تا مرحله یک هشتم نهایی پیش رفته و امتیازات خوبی به دست آوردند.
لازم به ذکر است این مسابقات یکی از معیاری های گزینش بازیکنان برتر استان است.

 

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان به خمینی شهر آمد
سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان به خمینی شهر آمد

سرمربی اسلوونیایی تیم €Œملی دوچرخه€Œسواری کوهستان به دعوت شهرداری، سازمان رفاهی تفریحی و هیات دوچرخه سواری خمینی شهر میهمان شهر ما شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، پریموث اشترانکار با همراهی رییس هیات دوچرخه سواری و معاون اداره ورزش و جوانان و جمعی از دوچرخه سواران از پیست دوچرخه سواری منطقه گردشگری لادر و خانه تاریخی سرتیپ بازدید کرد.


وی در بازدید از پیست لادر گفت: وسعت این پیست بسیار مناسب است و این گنجایش را دارد که به سه قسمت آموزشی، بانوان و حرفه ای تبدیل شود. سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری با بیان اینکه این پیست تا رسیدن به مرحله بهره برداری راه زیادی در پیش دارد برای کمک به اجرای این طرح اعلام آمادگی کرد.


پریموث اشترانکار در بازدید از خانه تاریخی سرتیپ نیز گفت: مکان های شهری را دوست ندارم اما از مکان های تاریخی لذت می برم. خانه تاریخی سرتیپ نمادی از تاریخ کشور ایران است و من از دیدن این اثر تاریخی لذت بردم.


رییس هیات دوچرخه سواری نیز در این بازدید با بیان اینکه هیات دوچرخه سواری خمینی شهر در جایگاه سوم استان قرار دارد، گفت: با دستور شهردار پیست دوچرخه سواری کوهستان در منطقه گردشگری لادر احداث شده است و دوچرخه سواران هفته ای یک روز در این پیست مشغول تمرین هستند. مهندس صفار افزود: برای رفع نواقص این پیست از سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان دعوت کردیم تا نواقص پیست را با نظرات کارشناسانه بیان کند. وی افزود: جهت برطرف کردن نواقص پیست اقدام خواهیم کرد و با هماهنگی هایت دوچرخه سواری استان در یکی دو ماه آینده میزبانی مسابقات دوچرخه سواری استان را بر عهده خواهیم گرفت.

«قدس» و «مهر» بر سکوی اول تکواندوی شهرستان ایستادند
مسابقات تکواندو جام مدافعان حرم برگزار شد
«قدس» و «مهر» بر سکوی اول تکواندوی شهرستان ایستادند

مسابقات تکواندو کیوروگی جام مدافعان حرم شهرستان خمینی شهر روز جمعه 29 مرداد ماه در سالن کارگران (تلاش) برگزار گردید. مسوول روابط عمومی هیات تکواندو در اینباره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: این مسابقات در رده سنی خردسالان و نونهالان پسر با شرکت 110 تکواندو کار برگزار شد. پور محمدی افزود: در رده سنی خردسالان تیم قدس با 25 امتیاز مقام اول، تیم زنده یاد خلیلی با 24 امتیاز مقام دوم و تیم های سپاه با 22 امتیاز مقام سوم را کسب کرد. همچنین در رده سنی نونهالان به ترتیب تیم مهر با 15 امتیاز، تیم زنده یاد خلیلی با 14 امتیاز و تیم قدس با 12 امتیاز مقام های اول تا سوم را کسب کردند.


گفتنی است در جریان این مسابقات عناوین مربی نمونه به حمید نظریان، داور نمونه به محمد شفیعی، فنی ترین بازیکن خردسال به امیر علی اخوان از تیم سپاه و فنی ترین بازیکن نونهال به علیرضا خلیلی از تیم زنده یاد خلیلی تعلق گرفت.

 

اسکیت باز خمینی شهری بر سکوی سوم مسابقات بین المللی ایستاد
اسکیت باز خمینی شهری بر سکوی سوم مسابقات بین المللی ایستاد

مژده یاوری در مسابقات مارشال کاپ در رشته اسکیت شاخه فری استایل (اسپید اسلالوم) در مسابقات بین المللی توانست به مقام سوم دست یابد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این نوجوان 13 ساله توانست در رده سنی زیر 16 سال از بین 32 نفر شرکت کننده در این رده سنی به این مقام دست یابد. این مسابقات در مجموعه ورزشی انقلاب تهران بر گزار شد.

باشگاه پرسپولیس فاتح جام
رقابت تیم های فوتبال باشگاهای خمینی شهر دررده نوجوانان پایان یافت
باشگاه پرسپولیس فاتح جام

 مسابقات فوتبال باشگاههای شهرستان خمینی شهر در رده نوجوانان به پایان رسید. دبیرهیات فوتبال شهرستان در این باره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت:در دیدار پایانی که با حضورورزش دوستان،مسولین هیات فوتبال واجرایی بازیها ،سید محمد جواد ابطحی نماینده و عبدالله کیانی عضوشوراعصر روز گذشته برگزارشد نوجوانان پرسپولیس مقام اول را کسب کردند.عباس رحیمی گفت:تیم باشگاه امیددوم وتیم باشگاه یاران سوم شد.وی افزود:براساس نظرداوران شهاب محمدباقری از باشگاه پاس بهترین بازیکن محمدجواد علی بابایی از باشگاه سپاهان فنی ترین بازیکن وپوریا ظهیری از باشگاه یاران بهترین دروازه بان شناخته شدند.همچنین دراین بازیها باشگاه سیناجام اخلاق را ازآن خود کرد.گفتنی است:برگزیدگان جوایز خود راازدست نماینده شهرستان وعضو شورادریافت کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر تغییر کرد
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر تغییر کرد

مراسم تودیع ومعارفه رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان خمینی شهر با حضور فرماندار، مدیرکل ورزش و جوانان استان و همراهان، معاون سیاسی فرمانداری، معاونت برنامه ریزی فرمانداری، شهردار و بخشدار مرکزی در دفتر فرماندار برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری در این مراسم عباس مرادیان به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر معرفی و از زحمات جواد محمدی تقدیر شد.

صفحه 10 از 79