امروزدوشنبه, 03 ارديبهشت 1397-- Monday Apr 23 2018

ساعت 19:54:41

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

ناشنوایان ورزشکار خمینی شهری درخشیدند
ناشنوایان ورزشکار خمینی شهری درخشیدند

ورزشکاران خمینی شهری در المپیاد ناشنوایان کشور خوش درخشیدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهرگفت: تیم استان اصفهان با افتخار آفرینی ورزشکاران خمینی شهری در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی ناشنوایان کشور (یزد) به مقام قهرمانی رسید.
مدال آوری ورزشکاران خمینی شهری:
کسب مقام اولی ریحانه نبیان در ماده پرتاب نیزه
کسب دو مقام دومی زهرا سلمانی در ماده پرتاب دیسک و پرتاب نیزه
کسب دو مقام دومی سکینه توکلی در ماده دوی ۸۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر
کسب دو مقام اولی اقدس ماهوش در ماده پرتاب دیسک و پرش ارتفاع

هندبال نونهالان خمینی شهر قهرمان مسابقات منطقه ۵ کشور
هندبال نونهالان خمینی شهر قهرمان مسابقات منطقه ۵ کشور

خمینی شهر قهرمان هندبال منطقه 5 کشور شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، رییس هئیت هندبال خمینی شهر گفت: مسابقات هندبال نونهالان پسر منطقه 5 کشور به میزبانی شهرستان خمینی شهر در سالن مالک اشتر برگزار شد. میردامادی افزود: این دور از مسابقات با حضور 6 تیم از استان های اصفهان، مرکزی و لرستان از روز شنبه هیجدهم شهریور ماه آغاز و تا روز دوشنبه بیستم شهریور ماه به طول انجامید. در پایان تیم خمینی شهر به عنوان قهرمانی رسید و تیم های فولادمبارکه سپاهان و نجف آباد به ترتیب دوم و سوم را کسب کردند.
لازم به ذکر است براساس قوانین فدراسیون دو تیم خمینی شهرو سپاهان باتفاق ساوه جواز حضور درمسابقات قهرمانی کشور را به دست آوردند.

کوتاه ازاخبار ورزش شهرستان
کوتاه ازاخبار ورزش شهرستان

مسابقات هندبال نونهالان پسر منطقه ۵ کشور به میزبانی شهرستان درسالن مالک اشتر خمینی شهر از روز شنبه آغاز شد به گزارش فرصت آنلاین تیم خمینی شهر سه بازی خود با لرستان، ساوه و بروجرد را پیروز از میدان بیرون آمد.
مسابقات والیبال نشسته بانوان استان اصفهان به میزبانی شهر میمه برگزار شد و تیم خمینی شهر به عنوان دومی این رقابت ها دست یافت.
مسابقات دوومیدانی نابینایان و کم بینایان کشور در تهران برگزار شد و تیم استان اصفهان با افتخار آفرینی ورزشکاران خمینی شهری به مقام قهرمانی دست یافت.

دانشجوی دانشگاه آزاد خمینی شهر راهی مسابقات جهانی می شود
دانشجوی دانشگاه آزاد خمینی شهر راهی مسابقات جهانی می شود

دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در مسابقات کونگ فوی قهرمانی کشور که در استان فارس برگزار شد؛ پس از رقابتی فشرده و نفس€گیر توانست مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود کند و مجوز حضور در مسابقات جهانی کشور انگلستان را به دست آورد.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از آنا، علی صرامی که در کارنامه خود مقام€های برتر مسابقات کونگ فو را دارد در مسابقات بزرگسالان جهانی کونگ فو شرکت خواهد کرد و از آمادگی بالایی برای حضور در مسابقات برخوردار است.


مسابقات هنرهای رزمی کونگ فو یکی از جذاب ترین و پر طرفدارترین ورزش€های جهان است که ایران در عرصه€های بین€المللی در این رشته صاحب€نام و دارای افتخارات برتر است و دانشجوی داشنگاه آزاد اسلامی در پرتو پشتکار و جدیت و حمایت€های مسئولان در دانشگاه آزاد اسلامی، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مجامع بین المللی به اهتزاز در می€آورد و برگ زرینی بر افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی افزوده خواهد شد.

دونده خمینی شهری نایب قهرمان شد
دونده خمینی شهری نایب قهرمان شد

علیرضا حاج هاشمی دونده نونهال خمینی شهری در مسابقات قهرمان کشوری که در کرمان برگزار شد، به مقام نایب قهرمانی کشور دست یافت و به تیم ملی نونهالان دعوت شد. مربی این دونده به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: حاج هاشمی در ماده 1500 متر با اختلاف پنج صدم ثانیه از نفر اول به این رتبه نائل شد.
پورصالحی افزود: وی که به مدت پنج سال است در عرصه دو و میدانی فعالیت می کند چندی پیش نیز در مسابقات دانش آموزی به رتبه دوم کشوری دست یافته بود.

کوتاه از دنیای ورزش
کوتاه از دنیای ورزش

- برگزاری اردوی انتخابی تیم اسکیت هاکی استان اصفهان به میزبانی شهرستان خمینی شهر


- تیم فوتبال یاران به نمایندگی از خمینی شهر در مسابقات فوتبال زیر 15 سال استان با کسب 4 امتیاز از چادگان و نجف آباد پیشی گرفت.

- برگزاری کارگاه آموزش داوری فوتبال درشهرستان خمینی شهر با حضور نوذر رودنیل مدرس، ناظر و کارشناس داوری، وحید مالکی ریاست کمیته داوران شهرستان خمینی شهر و رحمان بالاورد دبیرکمیته داوران استان


- برگزاری مسابقات هنرهای فردی سبک نین جوتسو؛ بزرگداشت شهدای مدافع حرم (شهید حججی) با حضور 100 ورزشکار با همکاری سپاه پاسداران

 

داوران خمینی شهری در عرصه های کشوری
- حسین جدیری داور بین المللی، داور مسابقات تکواندوی نونهالان پسر کشور


- اعظم گلزاری نایب رئیس هیات فوتبال شهرستان خمینی شهر داور دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان


- وحید مالکی داور هفته اول لیگ دسته دوم فوتبال کشور

همایش موتورسواران برگزار شد
همایش موتورسواران برگزار شد

موتورسواران به یاد شهید حججی در پیست موتورسواری خمینی شهر همایش برگزار کردند. به گزارش خبرنگارفرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی هیات اتومبیل رانی و موتورسواری خمینی شهر، این همایش که مورد استقبال موتورسواران و مردم قرار گرفت با همکاری اداره ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران برگزار شد.

بانوان تکواندو کار خمینی شهری سه رتبه استانی کسب کردند
بانوان تکواندو کار خمینی شهری سه رتبه استانی کسب کردند

فاطمه امینی مقام اول مسابقات آزاد قهرمانی تکواندو بانوان استان را از آن خود کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی هئیت تکواندو اعلام کرد: مسابقات آزاد قهرمانی جوانان ،بزرگسالان بانوان به منظور شناسایی برترین€Œها جهت دعوت به اردوی استان برای شرکت در رقابت€Œهای قهرمانی کشور با شرکت 75 هوگوپوش در سالن امام خمینی (ره) اصفهان برگزار شد. در پایان این رقابت ها بانوان تکواندوکار خمینی شهری این عناوین را به دست آوردند:
وزن هشتم فاطمه امینی مقام اول
وزن دوم: مهدیه خوش اخلاق مقام دوم و شکیبا سلطانی مقام سوم
لازم به ذکر است فاطمه امینی به عنوان فني€Œترين بازيكن انتخاب شد.

صفحه 10 از 103