امروزيكشنبه, 07 خرداد 1396-- Sunday May 28 2017

ساعت 05:31:38

آخرین به روز رسانی : شنبه 03:52:50

دانشجویان تنیس باز در دانشگاه آزاد خمینی شهر
دانشجویان تنیس باز در دانشگاه آزاد خمینی شهر

بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی تنیس روی میز دانشجویان پسر دانشگاه های آزاد اسلامی استان در مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر برگزار شد. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه، در پایان این مسابقات تیم سما دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان مقام اول و تیم دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر مقام دوم را به خود اختصاص دادند و مقام سوم به صورت مشترک به دانشگاه های آزاد اسلامی خوراسگان و کاشان رسید.

شطرنج بازان خمینی شهری برسکوی قهرمانی ایستادند
شطرنج بازان خمینی شهری برسکوی قهرمانی ایستادند

امیر مسعود فتاحی در رده سنی نونهالان و احمد روح الهی دررده سنی نوجوانان به ترتیب مقام های اول و سوم را کسب نمودند. به گزارش خبر نگار فرصت آنلاین این دوره از مسابقات استانی در بیست و هفتم آذرماه و در رده سنی زیر شانزده سال در شهر فلاورجان برگزار شد. در این دوره از مسابقات بازیکنانی از خمینی شهر، فلاورجان، فولاد شهر، زرین شهر و اصفهان حضور داشتند.

تیم استان اصفهان با ساجده موگویی سوم شد
تیم استان اصفهان با ساجده موگویی سوم شد

در مسابقات دو صحرا نوردی چهار کیلومتر مراغه آذربایجان شرقی تیم استان اصفهان سوم شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین در این مسابقات که در رده سنی نوجوانان برگزار شد ساجده موگویی در این مسابقات یکی از برترین ها شناخته شد. بر اساس همین گزارش در این مسابقات به ترتیب تیم های خراسان رضوی و همدان و اصفهان به ترتیب رتبه های اول و دوم و سوم را کسب نمودند

نونهالان بسکتبالیست سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر قهرمانی استان
نونهالان بسکتبالیست سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر قهرمانی استان

نونهالان بسکتبالیست استان قهرمان خود راشناخت . به گزارش فرصت آنلاین به نقل از کانون بسکتبال شهرداری در این دور از رقابتها تیم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر مقام اول راکسب کرد. براساس این گزارش در مسابقات مذکورکه از نیمه اول آذر در خانه بسکتبال اصفهان با حضور 7 تیم شروع شد، تیم سازمان رفاهی با شکست سه تیم هم گروه خودبه عنوان سرگروه با تیم هیات خمینی شهر به بازی پرداخت وپس از شکست تیم همشهری بازی نهایی را درمقابل بهارستان الف با نتیجه59 بر 43 برد وقهرمان شد .اسامی بازیکنان ومربیان تیم قهرمان را کانون به این شرح اعلام کرده است.
اسامی بازیکنان تیم:
بیتا آژنگ
مرجان غلامی
مریم سعیدی
مهسا علیرضایی
پریسا حسین زاده
معصومه نقدی
بهار اکبری
نرگس وطنخواه
زهراغفوری
یاسمن رجب زاده
نگار خالقی
مهدیه قلع گری
سرمربی : سیمین تهال
مربی : فروغ السادات نوربخش
سرپرست : آذرآذربایجانی

برگزاری مسابقات شطرنج خمینی شهر
برگزاری مسابقات شطرنج خمینی شهر

مسابقات شطرنج خمینی شهر در هفت دور به روش سوییسی از تاریخ چهارم الی بیست و چهارم برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، علیرضا کریمیان و محمد جلال موسوی از خمینی شهر رتبه های اول و دوم  و مصطفی صمدی از اصفهان رتبه سوم را کسب نمودند. در این دوره از مسابقات بازیکنانی از ملک شهر، فلاورجان، خمینی شهر، رهنان، دهنو و اصفهان حضور داشتند. این مسابقات در هیات شطرنج خمینی شهر برگزار شد.

نونهالان شهرداری خمینی شهر قهرمان هندبال جنوب کشور
نونهالان شهرداری خمینی شهر قهرمان هندبال جنوب کشور

تیم هندبال شهرداری خمینی شهر قهرمان مسابقات هندبال نونهالان منطقه جنوب کشور شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, رییس هیات هندبال خمینی شهر گفت این دور از مسابقات در ۲۳ اذر ماه در رده سنی نونهالان در مرودشت اغاز شد. میردامادی افزود تیم هندبال شهرداری خمینی شهر صبح روز جمعه ۲۶ اذر ماه قصر نشاط بهبان را با نتیجه ۲۰ بر ۱۹ شکست داد تا فاتح جام مسابقات هندبال منطقه جنوب کشور باشد.
وی از شهردار حاج حیدری, رییس و اعضای شورای شهر به دلیل حمایت همه جانبه تشکر کرد.

کماندار خمینی شهری راهی رقابت های جهانی شد
کماندار خمینی شهری راهی رقابت های جهانی شد

امید طاهری کماندار خمینی شهری در مرحله دوم رقابت€Œهای جهانی تیراندازی با کمان راهی تایلند شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مسوول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: امید طاهری کماندار خمینی شهری به همراه دیگر ملی€Œپوشان تیراندازی با کمان برای حضور در مسابقات جهانی داخل سالن روز چهارشنبه هفدهم آذر ماه راهی تایلند €Œشد.
ملی€Œپوشان ایران در رده€Œهای سنی، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در این مسابقات شرکت می€Œکنند که اسامی کمانداران اعزامی در بخش€Œ بزرگسالان به شرح زیر است:
اسماعیل عبادی، امید طاهری از خمینی شهر، مجید کیانزاد،عالمه سادات هاشم پور، فرشته قربانی و معصومه عالی پور.

هندبال خمینی شهر درلیگ دسته یک کشور حاضر می شود
هندبال خمینی شهر درلیگ دسته یک کشور حاضر می شود

هندبالیست های خمینی شهر سهمیه حضور در لیگ دسته یک کشور را کسب کردند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، رییس هیات هندبال خمینی شهر گفت: €Œ€Œبعد از رشد چشمگیر هندبال شهرستان در رده€Œهای €Œپایه€Œ در کشور و کسب€Œ عناوین€Œ مختلف€Œ استانی€Œ و کشوری €Œدر لیگ€Œ دسته€Œ۲€Œ کشور فعالیت€Œهای€Œ خود را با شکل€Œ دیگری €Œ€Œ€Œادامه €Œ€Œمی€Œدهیم.

میردامادی €Œافزود:€Œ درحال €Œحاضر €Œهندبال €Œشهرمان €Œ با توجه €Œبه €Œ€Œبزرگ€Œ شدن €Œ€Œ€Œجامعه €Œمخاطب €Œخود و €Œرشد کمی€Œ و کیفی €Œبازیکنان وبالا رفتن انتظارات€Œ از این €Œرشته €Œ€Œبعد از موفقیت€Œهای €Œاین€Œ چند ساله€Œ نیاز به حضوردر رده های بالادر سطح کشور دارد.وی افزود هیات €ŒÂ هندبال €Œ€Œاز اول€Œ سال€Œ در تقویم€Œ سالیانه€Œ خود با €Œرایزنی €Œ€Œ€Œو پیگیری€Œ بسیار€Œ با اداره€Œ ورزش، شهرداری€Œ و فرمانداری €Œو هیات€Œ هندبال €Œاستان حضور در لیگ €Œدسته€Œ ۲€Œکشور و کسب€Œ سهمیه €Œلیگ€Œ دسته €Œیک €Œ€Œبرای €Œفصل €Œو سال €Œآتی را هدف قرار داد.

رییس هیات هندبال خمینی شهر گفت: من€Œ یقین€Œ دارم €Œشروع€Œ هر برنامه €Œو طرح€Œ€Œ بسیارسخت €Œو مشکل €Œاست€Œ، این€Œهم€Œ در این€Œ اوضاع €Œنابسامان €Œاقتصادی €Œو مالی €Œهیات€Œهای€Œ ورزشی لذا برای رسیدن به €Œاین €Œ€Œهدف €Œ€Œعظیم €Œنیاز به€Œ هم€Œافزایی€Œ، همدلی€Œ€Œ و همراهی €Œ€Œتمامی €Œ€Œنهاد ها، مسوولین €Œ€Œمربوطه €Œو دلسوزان €Œورزش €Œشهر است  تا با هر وسع€Œ و توان €Œبه هیات€Œ هندبال کمک کنند.€Œ

صفحه 10 از 87