امروزيكشنبه, 02 ارديبهشت 1397-- Sunday Apr 22 2018

ساعت 16:45:00

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

اخبار کوتاه ورزشی
اخبار کوتاه ورزشی

- برگزاری مسابقات تکواندو(پومسه) انتخابی کشور

- برگزاری مسابقات تیر اندازی با کمان دانشجویان کشور در رشته ریکرو

- برتری هیأت فوتبال شهرستان خمینی شهر در بین چهار هیأت فوتبال استان اصفهان

 

- و ...

سالن های نیمه کاره تا پایان شهریور امسال افتتاح می شود
در بازدید نماینده مردم شهرستان و رئیس تربیت بدنی شهرستان اعلام شد:
سالن های نیمه کاره تا پایان شهریور امسال افتتاح می شود

 

هفته گذشته نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس اداره تربیت بدنی بازدیدی از روند ساخت سالنهای ورزشی شهدای اندآن، فجر درچه، ولایت کوشک و سلامت جوی آباد داشتند.

برگزاری مسابقات ژیمناستیک پسران مقطع ابتدایی
برگزاری مسابقات ژیمناستیک پسران مقطع ابتدایی

مسابقات ژیمناستیک پسران مقطع ابتدایی به میزبانی اداره آموزش و پرورش استان در خانه ژیمناستیک  برگزار شد.

فوتسال شهرستان در هاله اي از ابهام
فوتسال شهرستان در هاله اي از ابهام

 

با اوج گرفتن شایعه تعطیلی یکساله فوتبال خمینی شهر، بیشتر نگاه ها معطوف به کمیته فوتسال شهرستان شده تا با اعلام آمادگی برای برگزاری مسابقات فوتسال روح تازه ای در کالبد فوتبال شهرستان بدمد. اما به نظر می رسد کمیته فوتسال هنوز هم حکم محله برو و بیا را دارد.

در اغلب پارك هاي شهر وسايل ورزشي مستقر مي شود
در اغلب پارك هاي شهر وسايل ورزشي مستقر مي شود

وسایل ورزشی مستقر در پارک­ها می­ تواند در جهت بهبود ورزش در جامعه بسیار مؤثر باشد. در خمینی­ شهر نیز تا کنون وسایل ورزشی بسیار خوبی در پارک­های سطح شهر نصب گردید و شهروندان نیز از این وسایل به خوبی استفاده می­ کنند.

کمبودهای مالی سدی در راه پیشرفت ووشوی خمینی شهر است
رئیس هیأت ووشو در گفتگو با فرصت آنلاین:
کمبودهای مالی سدی در راه پیشرفت ووشوی خمینی شهر است

رئیس هیت ووشو در گفتگو با خبرنگار سرويس ورزش فرصت به تشريح فعاليتهاي اين هيئت پرداخت.

عليزاده ضمن تشکر و قدردانی از اداره تربیت بدنی، روابط عمومی شهرداری خمینی شهر و فرماندار سابق شهرستان گفت: اولین هدف هیئت ووشوي شهرستان جذب جوانان علاقمند به ورزش است. این هیئت در سال گذشته موفق شد عنوان هیئت ووشو نمونه استان را به دلیل فعالیتهای چشمگیرش کسب کند.

علیزاده به اختصاص سالن و امکانات سخت افزاری به این هیئت توسط اداره تربيت بدني اشاره کرد و ادامه داد: متأسفانه ما از لحاظ مالی به شدت در تنگنا قرار داریم به حدی که اغلب هزینه های فعالیتهای هیئت ووشو را از جیب شخصی پرداخت می کنم و اوضاع به حدی تأسف بار است که تمامی هزینه های مسابقات جیت کان دو قهرمانی استان که بهمن ماه سال گذشته در سالن انقلاب برگزارشد را نیز خود بنده و از محل درآمدهای شخصی اجباراً پرداخت كردم. علیزاده همچنین از همکاری قریب الوقوع این هیئت با تربیت بدنی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: به این نتیجه رسیده ایم که تنها راه استعدادیابی، ترغیب و تشویق دانش آموزان به ورزش ووشو در فصل تابستان می باشد.

رئیس هیت ووشو به فعالیت محسن احمدی قهرمان تیم ملی به عنوان سرمربی تیم ووشو شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: در گذشته علیرغم تمامی قابلیتها ووشو خمینی شهر بدلیل مشکلات مالی حتی در مسابقات قهرمانی استان تحت عنوان یک تیم واحد شرکت نکرد و ووشوکاران شهرستان مجبور به پوشیدن پیراهن سایر شهرستانها شدند. همه اینها در حالی است که گفته می شود ورودی مسابقات فقط سیصد هزارتومان است.

علیزاده در پایان گفت: هیئت ووشو از فعالیتهای فرهنگی هم غافل نشده و برنامه هایی نظیر اجتماع همه سبکهای ووشو شهرستان صبح های جمعه در پارک پیروزی، بازدید از خانه سالمندان و برگزاری مسابقات قرآنی بوسیله سامانه پیام کوتاه و سایت اینترنتی هیئت ووشو را در برنامه دارد.

تیم مچ اندازی شهرستان عازم مسابقات استانی شد
تیم مچ اندازی شهرستان عازم مسابقات استانی شد

 

با فراخوان عمومی توسط هیأت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان، از بین اعضای باشگاههای بدنسازی، اعضاي تیم مچ انداری شهرستان جهت اعزام به مسابقات استانی انتخاب شدند.

مسابقات رالی خانوادگی جانبازان در خمینی شهر به پایان رسید + عکس
مسابقات رالی خانوادگی جانبازان در خمینی شهر به پایان رسید + عکس

ششمین دوره مسابقات رالی خانوادگی جانبازان استان پس از طی شهرهای استان، هفته  گذشته با حضور فرماندار و مسؤولین بنیاد شهید به پایان رسید.

صفحه 101 از 103